Homeland
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4

ocenił(a) serial na 7

Powiedzcie mi czy warto się zabierać za 4. sezon? Jakoś sobie nie wyobrażam tego serialu po 3., ale
cuda się zdarzają.

Maciejoks

Ja też sobie nie wyobrażałem, a teraz śledzę z zapartym tchem :)

ocenił(a) serial na 10
Maciejoks

Po obejrzeniu piątego odcinka stwierdzam, że serial powinien się skończyć na 3 sezonie. Nuda, brak pomysłów. Strasznie naciągana historia. Przez dwa ostatnie odcinki idzie usnąć.

Maciejoks

Według mnie warto, ale nie znosiłam rudego, jego rodziny i zmiana w tym kierunku skłoniła mnie do powrotu do oglądania serialu;)

ocenił(a) serial na 7
Cairns

mnie strasznie irytowała Dana, ale Brody był jednak fundamentem tego serialu:) Ale widzę, że opinie są bardziej na tak, więc chyba zobaczę 4. sezon

Maciejoks

Brody podobał mi się jako postać tylko w pierwszym sezonie, bo rzeczywiście czegoś takiego jeszcze nie było. Uważam jednak, że powinien wtedy zginąć w zamachu i mielibyśmy przeskok do wydarzeń z 4 sezonu. Widzę tutaj wiele osób zafascynowanych rudym, ale dla mnie jest to bohater negatywny (terrorysta i zdrajca) i dziwię się, że tak długo pozwolili mu żyć.

Maciejoks

polecam na 10000000000000%

Maciejoks

Mi się całkiem podoba ten nowy sezon. Sytuacja z Rudym była męczącą i miałem nadzieję, że ktoś go zaraz odstrzeli.
Fabuła ciekawie się rozwija w fajny szpiegowsko polityczny serial.

Dla mnie dodatkowym atutem jest postać Fary... ależ ona jest śliczna.

Tatras

Obślizły, glistowaty rudy, który poświęca swoje dzieci i rodzinę aby zemścić się za arabskiego chłopca oraz chora, niezrównoważona agentka CIA zakochana w zdrajcy ojczyzny której przysięgał strzec jako motyw polityczno kryminalnego romansidła przerastał mnie od początku. Miałem nadzieję, że w pierwszych odcinkach odstrzelą tą parę i potoczy się to jakoś normalnie. Czekałem, czekałem aż doczekałem, że muzułmanie powiesili muzułmanina za zgodą władz amerykańskich, które zdradziły zdrajcę. Mocne ale głupie. Teraz czekam na jeszcze bardziej głupi rozwój wydarzeń.

ocenił(a) serial na 10
Maciejoks

sezon duuuużo gorszy, bez Brodyego to nie to, ALE w końcu w 6odc zaczęło się coś dziać :D !

ocenił(a) serial na 9
Maciejoks

Po słabszym 3. sezonie czwarty jest jak na mój gust świetny. Zachęcam gorąco wszystkich mających wątpliwości.

ocenił(a) serial na 8
Maciejoks

W mim odczuciu serial coraz słabszy (jako całokształt, bo może bieżące odcinki ciut lepsze od poprzedniego sezonu), Claire Danes coraz bardziej pretensjonalna.

Maciejoks

Ja po drugim i trzecim sezonie obniżyłem notę z 8 na 6. Teraz po 6-stym odcinku czwartego sezonu podwyższam na 7. Jest dla mnie zdecydowanie lepszy niż political s-f które nam zaserwowano w drugim i trzecim.

ocenił(a) serial na 9
Maciejoks

4 sezon najlepszy

ocenił(a) serial na 9
Maciejoks

Warto nawet bardzo - ale sezon 4 mógłby być sezonem 1 - to po prostu sezon z nową historią od początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones