Homeland (2011-2020)
Homeland: Sezon 8 Homeland Sezon 8, Odcinek 12
Odcinek Homeland (2011-2020)

Jeńcy wojenni

Prisoners of War 55m
8,7 322
oceny
8,7 10 1 322
Homeland
powrót do forum s8e12

Uważam, że genialne. Clarie chce odpokutować śmierć agentki sama nią zostając. Łezka się w oku zakręciła, bo to jest naprawdę świetny i przez niektórych niedoceniony serial o tej tematyce, który trzyma jako jeden z nielicznych poziom od początku do końca.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Po roku przerwy serial wrócił moim zdaniem w gorszej odsłonie, wydaje mi się ze to już nie to samo ( czy zmienił się reżyser? tego nie wiem) , najgorszy sezon z całej serii, dodatkowo pod koniec odcinka gdy Carrie jest już w Moskwie, zaraz po przeniesieniu Nas o dwa lata pierwsze ujecie pokazuje BUDAPESZT a podpisane jest MOSCOW i kompletnie tego nie rozumiem po co to robić? czy to bark wiedzy, kompetencji ? i własnie ta scena przesądziła wg. mnie ze ten sezon to kaszana jedynie rola Gronova ratuje cała sytuacje ... polecam The Americans

ocenił(a) serial na 8
RomciobratRomulusa

A wedlug mnie ten sezon po dwoch poprzednich slabych wraca na swoj tor a ostatni odcinek z tym twistem super,wreszcie poczulem ciary i ta muzyka pod koniec,co za klimat niesamowity.

ocenił(a) serial na 9
RomciobratRomulusa

Też wolę Americans, ale obydwa seriale świetne. Właśnie dokończyłem sezon, jakoś odstawiłem na bok po 6. sezonie, ale ostatnio obejrzałem dwa ostatnie.

ocenił(a) serial na 8
RomciobratRomulusa

Cholera, też powiedziałem żonie, że to Budapeszt, a ona że napisali, że Moskwa.
Dzięki za przywrócenie wiary w siebie samego! :-)

perun_6

genialne raczej glupie. poza tym juz mnie to zniesmaczylo w tym sezonie, po trupach do celu, b. aktualne.. :/ wczesne sezony byly duzo lepsze, psychologia postaci na wielkim poziome, przez to tez i wydarzenie bardziej wydawaly sie realistyczne z wieksza immersja, bardziej ciekawe i ukazane z wielu stron.

Alamar

Dla mnie każdy sezon Homeland trzyma poziom. Ten mi się bardzo podobał. Są widać różne gusta.

perun_6

Mi tez sie podobaly w zasadzie wszystkie co nie zmienia faktu ze na poczatku bylo lepiej. poza tym na razie mimo sporej ilosc wad ktore dalbym rade zebrac w pozniejszych sezonach na razie nie zdecydowalem sie obnizyc oceny 10/10 takze spox :) ;)

perun_6

Bajka i tyle. Gromov byłby na tyle głupi by niczego nie podejrzewać? Ale serial oczywiście fantastyczny i będę za nim tęsknić.....

ocenił(a) serial na 8
paw_2

Może podejrzewa ale odpowiada mu taki związek m

ocenił(a) serial na 8
paw_2

Ale Carrie jest sprytniejsza. Szkoda, że nie wyjaśnili, że został szefem GRU.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

No ładnie się Carrie ustawiła na końcu. Wydała tą książkę gdzie mogła wyrzucić wszystko to co jej leżało na wątrobie przez te wszystkie lata. Ustawiła się i wciąż jest w grze wywiadów. Tej drugiej agentce chyba minęła depresja. Saul się rozchorował chyba na serce i niby przeszedł na emeryturę ale wciąż jest chyba świetnie poinformowany.

perun_6

Z jednej strony zakończenie trochę naiwne, ale i tak mi się podobało :) Bałam się, że zakończą jakoś słabo, a to nawet zabawne i pasujące do postaci Carrie - wreszcie rola jej życia ;) Do tego dążyła, już na zawsze w żywiole szpiegostwa, może się zrekompensować za wszystkie straty. Taki trochę pozytywny żarcik.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Dla mnie cały serial klasa.
Szkoda tylko Queena. Moja ulubiona postać...
Zakończenie niestety do bani.
Czy gdyby odwrócić sytuację i Gromov został by w USA z Carrie to ta nie prześwietlałaby go na każdym kroku czy ten czasem nie spiskuje dalej dla GRU? Przecież ona jest spalonym agentem. Cała sztuka akcji wywiadowczej to działania osób kompletnie anonimowych przez lata wnikających się w dane struktury których nikt o nic nie podejrzewa. A tu znana wszystkim agencjom wywiadowczym agentka z zaburzeniami psychicznymi przykleiła się do oficera rosyjskiego wywiadu... Naiwne to i słabe.
Ale mimo wszystko żałuję że już się skończył...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones