PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 611
ocen
7,9 10 1 65611
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Cześć,
Natknąłem się przypadkiem na ten serial, nigdy wcześniej o nim nie słyszałem. Z tego co widzę, wyemitowano już 6 sezonów (ostatni w trakcie). Warto to zaczynać? Jak to oceniacie w skali ogólnej?

ocenił(a) serial na 8
slawek41

Warto! Jeśli przypadł Tobie do gustu "House of Cards", to "Homeland" również przypadnie. Serial jest ciężki, dramatyczny, nie brakuje w nim akcji, wszystko jest wyważone. Postacie budowane są równie perfekcyjnie, co fabuła (jednak czasami są błędy logiczne, bystre oko je wyłapie). Szczerze polecam, jeden z lepszych seriali o tej tematyce, ale nie tylko, jakie oglądałem.

ocenił(a) serial na 9
slawek41

Pewnie że warto...Z sezonu na sezon coraz ciekawiej ...

ocenił(a) serial na 5
luizka3

Jak dla mnie to z sezonu na sezon coraz gorzej :)

ocenił(a) serial na 8
Nazin

Pierwszy sezon obejrzałem dwa razy(nigdy to mi się nie zdarzyło)kolejne sezony też ok ale 5 i 6 sezon to już duży spadek jakości...

ocenił(a) serial na 8
slawek41

Jeden z lepszych seriali jakie widziałam. A widziałam wiele

ocenił(a) serial na 9
slawek41

jak dla mnie do tej pory najlepszy serial jaki widzialem. postacie ich dramaturgia, osadzenie akcji w rejonach gdzie cos sie dzieje - jakbys ogladal na biezaco to urywa d.

slawek41

produkcji showtime więc na pewno warto, zależy tylko czy tematyka komuś odpowiada. jak dla mnie showtime, hbo i netflix robi najlepsze seriale.

ocenił(a) serial na 1
slawek41

Moja rada, ale to tylko moja rada, nie warto.
Dlaczego.
Jeżeli interesujesz się tym co się dzieje obecnie na Świecie, czyli tak od 11.09.2001, to serial jest pełen dziur logicznych i bzdur.
Taka moja opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones