PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 572
oceny
7,9 10 1 65572
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Psuje film, jej zachowanie jest przesadne i nie pasujace do agentki CIA

ocenił(a) serial na 10
Morus_filmweb

Jest rewelacyjna

Morus_filmweb

Serial bardzo lubię, ale główna bohaterka wywołuje u mnie skrajne emocje. Raz ją uwielbiam a raz mam ochotę "udusić". ale to chyba dobrze, bo wywołuje emocje.

Morus_filmweb

Dokładnie! W żadnym serialu nie spotkałam bardziej irytującej i denerwującej osoby od Carry. Gdyby się jej pozbyli serial był ogromnie zyskał na wartości.

olggy

Mam takie same odczucia. Denerwuje mnie jej mimika twarzy, dziwne grymasy (może specjalnie dla podkręcenia objawów choroby) nie wiem, ale wkurza :D

ocenił(a) serial na 1
Morus_filmweb

Czemu nie pasuje.

ocenił(a) serial na 10
Morus_filmweb

Jest doskonała. W każdym calu.

ocenił(a) serial na 8
Morus_filmweb

nie jestem specjalista, ale kolega mowil ze dokladnie tak sie zachowuje osoba chora na CHAD. Polecal mi wlasnie serial ze wzgledu na nia

ocenił(a) serial na 10
GGhosT

Kolega nie kłamał.

Morus_filmweb

zgadza się, w dodatku nie musiała za dużo grać, bo jej oczy wyglądają jak potencjalnej psychopatki. więc charakteryzacja praktycznie zbędna.

Morus_filmweb

Coś w tym jest,postać irytuje od początku...zobaczyć w głównej roli Lauren German,to byłoby ciekawe

ocenił(a) serial na 7
mate21

Mnie również irytuje. Ale jeszcze bardziej to że nie ma chyba ani jednego odcinka żeby ona nie płakała. Histeryczna, męcząca i faktyczne psuje fajnie zapowiadający się serial. Natomiast żona Brodiego to zupełnie inna bajka;);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones