PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830793}

Hiszpańska księżniczka

The Spanish Princess
6,7 4 042
oceny
6,7 10 1 4042
Hiszpańska księżniczka
powrót do forum serialu Hiszpańska księżniczka

bardzo ciekawy, ale...

ocenił(a) serial na 7

serial jest bardzo wciągający, dobrze zagrany, tylko drażni mnie, że zbyt wiele jest pobocznych wątków kosztem samej bohaterki. A to o jej dwórkach, a o szwagierce, a o tej a o tym, kosztem jej życia. A mogli bardziej pokazać jej życie, zwłaszcza wątek z Anną Boleyn i odrzucenie potem oraz samotne życie. Ale serial się ogląda bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 10
Habia

Właśnie że te poboczne wątki są bardzo ciekawe. A wątku z Anną Boleyn i dalszego życia Katarzyny nie pokazali zapewne dlatego ,że został już on pokazany w "Dynastii Tudorów".

ocenił(a) serial na 6
lolia_2

Nie pokazali ponieważ serial jest na podstawie książki. Tam też nie było sprawy rozwodu. Chodziło o pokazanie wcześniejszych lat. Sprawa rozwodu jest dobrze znana i sfilmowana. Ja bym obejrzała seria z punktu widzenia Krwawej Mary. Ona zawsze jest pomijana. Zwykle jest pobocznym wątkiem przy matce lub Annie Boleyn czy Elżbiecie I.

ocenił(a) serial na 10
tomnbv

To, że serial jest na podstawie książki to ja doskonale wiem, bo ją czytałam. Jednak fabuła serialu i książki się różnią, na korzyść serialu rzecz jasna.

lolia_2

Dalszy ciąg to "Kochanice króla"

ocenił(a) serial na 10
kahna_filmweb

Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź. Owszem "kochanice króla " też można potraktować jako kontynuację, ale taką bardzo luźną. Jest w niej dużo więcej przekłamań prawdy historycznej niż w "Dynastii Tudorów". Poza tym to słabiutki film z bardzo kiepsko zagraną rolą Anny Boleyn.

ocenił(a) serial na 10
kahna_filmweb


Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź. Owszem, film "Kochanice króla" tez można potraktować jako kontynuację, ale taką bardzo luźną. W filmie jest dużo więcej przekłamań prawdy historycznej niż w serialu "Dynastia Tudorów". Poza tym to słabiutki film z fatalnie zagraną rolą Anny Boleyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones