PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 456
ocen
6,4 10 1 20456
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

Herkules znowu na TVP2

ocenił(a) serial na 10

Serial znowu pojawił się w grafiku TVP2, ale tylko w piątki i to w godzinach nocnych. jakby tego było mało to pokazują go właściwie od końcówki 2-ego sezonu. Trochę po macoszemu TVP2 traktuje ten serial. Powinni go umieścić od poniedziałku do piątku w godzinach po południowych i zaczynać 4 sezon - na czysto. Przypomnę, że TVP2 jakis czas temu zakończyła emisję serialu kończąc cały 3 sezon.
Zobaczymy jak sytuacja z emisją naszego serialu będzie dalej się rozwijała. Liczę na pozytywne rozstrzygnięcie.

użytkownik usunięty
dariazlotko

Co się dziwisz po wakacjach nawet nie myślą puszczać dalszych odcinków Agentów Tarczy dlatego przestałem oglądać seriale w tv mam neta i mi wystarczy mam co chce i to bez reklam

ocenił(a) serial na 9
dariazlotko

Prędzej czy później gdzieś wypłynie na wierzch. Ten serial jest niezniszczalny. Chociaż dopiero teraz zaczynam nadrabiać po bożemu po kolei. To jak ze 'Słoneczną Włócznią' - przeważnie łapie się od środka w TV.

ocenił(a) serial na 10
TangoAndWaltz

,,Ten serial jest niezniszczalny'' - Podoba mi sie to zdanie! Rozszerzylbym to jeszcze na ,,Xene Wojownicza Ksiezniczke'' - mysle, ze tez na to zasluguje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones