PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 456
ocen
6,4 10 1 20456
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

Herkules z Polsatu

ocenił(a) serial na 10

Nagrywał może ktoś herkulesa jak leciał kiedyś na Polsacie z Szołajskim. Może ma ktoś chociaż kilka odcinków. Dzisiaj nawet jak są zniszczone kasety vhs tzn obraz to można jeszcze coś z tym zrobić. Także jak ma ktoś chociaż pojedyncze odcinki proszę o odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
bronicki78

Mógłbyś coś więcej powiedzieć. Ile masz odcinków? Czy udostępniłbyś mi je?

ocenił(a) serial na 10
bronicki78

I jak odezwałbyś się w sprawie tego Herkulesa, może byśmy się dogadali. Daj znać. Wysłałem Ci zaproszenie na prywatną pocztę filmwebu.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

na cda sa z innym lektorem ale sa ok :D

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Ok, dzięki. Chociaż mam nadzieję, że udałoby się chociaż kilka odcinków z Szołajskim no i te 5 filmów tv o Herkulesie bo tych to nie ma nawet z innymi lektorami.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

no to szukaj moze znajdziesz ale te mi pasuja :D

ocenił(a) serial na 10
hercules38

a tych 2 filmów W królestwie podziemi oraz Zaginione królestwo nie masz może z lektorem jakimkolwiek?

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

nwm nie sprawdzlem ale sprawdz na cda a sam nie mam mam iles tam odc i 1 film na plytach ale z napisami z lektorem tylko z 1 sezonu

bronicki78

Też bym prosił o kontakt, poszukuję odcinka z intrem z L.Szołajskim :)

maxiu1989

Mam kilka odcinkow, napisz mi na email: sanjano@wp.pl

ocenił(a) serial na 8
Thief_

Debiut w PL 1997  https://wspomnieniazprzeszlosci.blogspot.com/2015/11/seriale-polsatu-lat-9 0.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones