PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001731}
8,0 938
ocen
8,0 10 1 938
Helluva Boss
powrót do forum serialu Helluva Boss

Patryk Vega (teraz znany jako je--ny Besaleel), reżyser wielu z najbardziej wy---wiście kasowych polskich hitów, powraca. Zaprezentował właśnie teaser swojego filmu "Putin". Sprawdźcie, co tym razem na Was, k---a, czeka w kinach.

Jak łatwo, k---a, domyślić się po tytule, film będzie je--nym portretem prezydenta Rosji Władimira, k---a, Putina. Jak zapowiadał Patryk Vega w chu--wych wywiadach, jego film ma być "wiwisekcją pier--lonej psychiki Putina oraz rosyjskiej duszy".

Amerykanie i mieszkańcy Zachodniej Europy nigdy nie zrozumieją Putina. Ja, z jednej strony, wychowałem się w c--jowych komunistycznych czasach, w komunistycznej Polsce. Z drugiej strony, ukształtowała mnie kultura C--jowood. Chcę za pomocą języka zje--nego zachodniego kina opowiedzieć coś o wykur--ście bogatej kulturze Wschodu - mówi reżyser.

W tym celu planuje opowiedzieć o związkach kutatora z przestępczym podziemiem Petersburga w czasach, gdy s---wiel Putin był burmistrzem miasta. To oczywiście tylko początek: film ma mieć znacznie k---a szerszą skalę i obejmować czasy współczesne. Ma też zawierać za--biste elementy fantastyczne i metafizyczne, w tym wędrujące po współczesnym Petersburgu postaci homoseksualnych świętych i jeszcze bardziej homoseksualnych demonów. Inspiracjami Vegi są w tym przypadku prace z--ba Caravaggia, Andrieja Ch-jowa oraz "Mistrz i Gwałtorzata".

de_dust2

Brzmi lepiej, niż faktyczne newsy na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones