PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648856}
6,9 618
ocen
6,9 10 1 618
Hellsing: The Dawn
powrót do forum serialu Hellsing: The Dawn

Młody Walter jest przebojowy.*__*
Troche szokujące,że 14-latek pali.;3

Omen_Girl

Dla mnie bardziej szokujący jest jego głos.Brzmi jak dziewczyna z chrypą.

Kamtaro1994

..Fakt ale jakoś mi to nie przeszkadzało właściwie..
O wiele lepsza jego młodsza wersja (pod względem urody właśnie i siły jaką dysponuje)
niż gdy jest...starcem.A głos-da się znieść.Przyzwyczajenie szybkie.

Zaczęłam odnosić nie miłe wrażenie iż Walter jest chyba bardziej psychopatyczny
i zabójczy niż sam Alucard.Wystarczy spojrzeć na ten 'luzacki styl' i te obłędne,dziwne oczy...
n-nie wiem,przynajmniej ja tak uważam..Albo gdy bez problemu szatkował swoich wrogów.

Omen_Girl

Rzeczywiście młody Walter jest jedna z ciekawszych postaci w hellsingu.Ale ja tam wole ,,krytyczne religijnego"Andersena.

Kamtaro1994

Jest intrygującą postacią moim zdaniem...

Huh,ja właśnie za tym lekko psychodeliczno-zabójczym księdzem nie przepadam...
Tak po prostu.

Omen_Girl

A mi się podoba cała trójka ;p tak Alucard, jak Walter i Andersen, do którego długo nie mogłam się przekonać. Dopiero niedawno "znalazłam" The Dawn i przyznaję, młody Walter jest fantastyczną postacią, zdecydowanie lepszą niż dojrzały W.

Co do głosu, można sobie tłumaczyć, że to wina wieku ;p

użytkownik usunięty
Psychoma

Tak to już jest w anime, że głosy nastoletnim chłopcom dość często podkładają kobiety. Hellsing OVA to nie jest najlepsze anime jakie widziałem ale ma w sobie to coś, co choć było w tylu innych serialach, tutaj nabiera nowego wyrazu i prędko nie zatraci swej siły oddziaływania na moją osobę. To kult w najczystszej postaci. Czekam, aż ktoś to wyda w przystępnej cenie w UK lub w Niemczech z polskimi napisami. Wtedy sobie całość sprowadzę. A samo the Dawn mogliby wydać na jednej płycie a Hirano mógłby w końcu dorysować zakończenie tej historii.

Mi tam podoba się Jego głos,nie przyczepiam się.W ogóle cała osobowość,ten charakterek postaci! :3
W ogóle chciałabym aby the Dawn było już skończone.
Btw: ktoś wie gdzie można obejrzeć trzeci odcinek z polskimi napisami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones