Haven
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4

ocenił(a) serial na 8

lubie wkurzac, a wiec po kolei .nathan zabija tego czarnego niby szefa parker ,byla dziewczyna natana rani natana a potem ja z kolei zabija duke.stodola znika i zabiera ze soba czarnego i parker a natan prosi duka aby ratowal audrey wiec ten w ostatniej chwili wskakuje do stodoly ktora zaraz znika . z nieba spadaja meteoryty . oj bedzie sie dialo w 4-tym sezonie heheheh


nie dziekujcie mi .hehe

ocenił(a) serial na 9
tebor

Nie dziękujemy,bo info i tak pewnie zmyślone.

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

a widzisz ! wlasnie ze nie .od 2 tyg mozna sciagnac z ang napisami z pirate bay hehe .wszystko to co tu napisalem jest prawda .dodam jeszcze ze bolcowym zabojca byla piekna corka krolawej obcych z serialu GOSCIE hehe

ocenił(a) serial na 5
tebor

Jasne... A kiedy w tej twojej bajce pojawią się smoki? ;DDDDD

ocenił(a) serial na 8
xena_4

juz niedlugo sie przekonasz droga XENO ze tebor nie sciemnia .ciekawe co wtedy napiszesz? podro serdeczne

ocenił(a) serial na 7
tebor

Fajną role miała w V. Bolcowy zabójca okazał się świetną laską.

ocenił(a) serial na 8
Wazzzka

a nie mowilem?????????????????????????tera tylko przeczytajcie co bedzie w 13 odcinku i jasne bedzie ze 4 sezon nastapi a z tego sie ciesze

tebor

niektórzy mogli jeszcze nie oglądać 2 ostatnich odcinków. Może tu zaglądają, by dowiedzieć się, czy i kiedy będzie 4 sezon. Zaznacz, że to spoiler.

ocenił(a) serial na 7
Henrica

Może i trzeci sezon skończył się z hukiem, ale prawdopodobnie kolejny zacznie się jak zwykle powoli, jak wszystkie odcinki wcześniej,

ocenił(a) serial na 8
Askol

no i co xena4 ?a niewierzyliscie poczciwemu teborowi i jeszcze padla tu wzmianka o smokach hehe . tebor jest ok!

ocenił(a) serial na 7
tebor

przeproscie mnie teraz wszyscy !

ocenił(a) serial na 10
tebor

Przecież to końcówka 3-ciego sezonu...ale nowiny;/

ocenił(a) serial na 9
tebor

dokładnie to ostatnie minuty 13 odcinka trzeciego sezonu. Tutaj jest promo zwiastujący 4 sezon https://www.youtube.com/watch?v=f7FOj0_J6vA. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones