PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630064}
7,8 4 188
ocen
7,8 10 1 4188
Hatfields & McCoys: Wojna klanów
powrót do forum serialu Hatfields & McCoys: Wojna klanów

Obejrzałem

ocenił(a) serial na 8

i przyznaję, że jest to bardzo dobry miniserial, znakomicie zagrany, realistycznie ukazany, nawet trzymał w napięciu, oglądasz i zastanawiasz się co dalej, kto zginie? Kto tym razem zawinił? Ciekawie to wszystko pokazano, aż żal tylu niewinnych ofiar, warto obejrzeć i samemu to wszystko ocenić

LucasLang

Berenger świetnie zrobiony do tej roli, wiedziałem, że gdzieś gra ale skojarzyłem, że to on był wujkiem Jimem, dopiero po obejrzeniu całości.

ocenił(a) serial na 8
LucasLang

Świetny miniserial, Złoty Glob dla Costnera jak najbardziej zasłużony.
Ta krótka, dziwna (dla mnie przynajmniej) formuła wyjątkowo się sprawdziła w opowiedzeniu tej konkretnej historii. Trzy półtorejgodzinne odcinki dobrze się wpisały w rytm opowieści, tzn zawiązaniu i "delikatnych" początkach konfliktu (więcej tam "Romeo i Julii" niż tarantinowskiej zemsty i bezmyślnego szlachtowania ludzi), rozpętaniu się przelewu krwi i wreszcie smutnym schyłku.
Serial epicki, pięknie nakręcony, smakowicie rozciągnięty. Bardzo dobrze zagrany. Tragedia antyczna na dzikim zachodzie, jak ktoś lubi klimaty "Ojca chrzestnego" to też będzie zadowolony z poprowadzenia historii wieloletniej wojny dwóch klanów w dwóch stanach :)
Co prawda drugi i początek trzeciego odcinka to śmierć za śmiercią na dziesięć sposobów, więc jeśli ktoś wrażliwy to może odczuć niesmak. Bo jest to też śmierć z przypadku, z głupiego uporu, z pijaństwa, itd. - aż ma się ochotę bohaterami telepnąć co do cholery oni wyprawiają i do czego gorszego to jeszcze doprowadzi :)

ocenił(a) serial na 7
pris

no doła małego mozna załapać,tyle śmierci....

ocenił(a) serial na 7
LucasLang

Świetny serial. Zrobiony realistycznie w przeciwieństwie do niektórych rodzimych seriali. gdzie ubrania bohaterów wyglądają jakby dopiero co wyszły z fabryki. Trochę dziwi mała liczba głosów na filmwebie. Odemnie Mocna 7 lub 8 z minusem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones