PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033772}
622
chce zobaczyć
Harry Potter Series Project
powrót do forum serialu Harry Potter Series Project

Liam Cunningham - Albus Dumbledore
Kristin Scott Thomas - Minerwa McGonagall
Tom Ellis - Severus Snape
Nick Frost - Rubeus Hagrid
Olivia Colman - Molly Weasley
Damian Lewis - Artur Weasley
Sacha Baron Cohen - Lord Voldemort
Hugh Dancy - Syrusz Black
James McAvoy - Remus Lupin
Lena Headey - Bellatrix Lestrange
Michelle Gomez - Dolores Jane Umbridge
Sally Hawkins - Sybilla Trelawney
Mackenzie Crook - Kwiryniusz Quirrell
Luke Evans - Gilderoy Lockhart
Robert Carlyle - Argus Filch
Sam Heughan - Lucjusz Malfoy
Eddie Marsan - Vernon Dursley
Miranda Hart - Petunia Dursley

no_bo_co

Nie głupio Ci tak? Naliczyłem 18 wątków z podtekstem rasistycznym.

Juggernaut18

A dlaczego mają być tylko sami biali aktorzy?

skalp_el

Czemu cię widzę ty klaunie pod każdym komentarzem... Rodzice powinni cię zlinczować za takie brednie i głupoty... Niszczycie tą propagandą mnóstwo dzieci nie wspominając o niszczeniu filmów dla tych którzy chcą odpocząć od waszego jazgotu

Juggernaut18

to strasznie rasistowskie z twojej strony, że zamiast brać pod uwagę kunszt aktorski zwracasz uwagę na rasę

no_bo_co

Dobre. U mnie mialbys te robote xd a glowne role?

jared

Jakieś dzieciaki, które nigdzie jeszcze nie grały

no_bo_co

Ja na twoim miejscu zamiast Cohena dałbym Josepha Fiennesa jako Voldemorta, bo Fiennesowie mają granie Voldemorta we krwi (Ralph i Hero). Dumbledore dobra opcja, ale może Jared Harris, syn Richarda? A w roli Hagrida może Brendan Coyle albo Mark Addy? I Rosamund Pike jako Narcyza Malfoy, a Chiwetel Ejiofor jako Kingsley. Nie mam pomysłu kogo dać jako Moody'ego.

Chociaż ogólnie obstawiałem, że obsada będzie młodsza. I liczę, że w Bellatriks wcieli się Keira Knightley, w Voldemorta Cillian Murphy, a w Snape'a Benedict Cumberbatch. I widziałbym też Kit Harringtona jako Syriusza, Iwana Rheona jako Lupina, Sama Claflina jako Lucjusza, Lily James jako Narcyzę, Phoebe Fox jako Andromedę, Claire Foy/Phoebe Waller-Bridge/Nathasha O'Keeffe jako Petunię. Ale pewnie będzie tylko kilka głośniejszych nazwisk, reszta mniej znana. I nie chcę widzieć czarnej Hermiony i wciskanych na siłę wątków LGBT.

rafal1995skc

Syn Richarda Harrisa -strzał w dychę (mówię nieironicznie :)), a do reszty komentarza, to zgoda w 100 % :)

no_bo_co

Moje propozycje:
Lord Voldemort - wyłącznie Cillian Murphy
Albus Dumbledore - Hugh Laurie
Syriusz Black - Tom Hardy
Lucjusz Malfoy - Tom Felton
Severus Snape - Tom Hiddlestone

no_bo_co

Severus Snape - Adam Driver
Bellatrix Lestrange - Parker Posey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones