PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324190}

Hannah Montana

5,4 22 354
oceny
5,4 10 1 22354
5,7 3
oceny krytyków
Hannah Montana
powrót do forum serialu Hannah Montana

Ja sie wychowalam na tym serialu. Pamietam jak codziennie po szkole ogladalam Disney Channel
i Jetix - jak jeszcze bylo. Ogolnie serial jest taki sobie, ale gdy bylam mala bardzo go lubilam - chociaz nie obejrzalam calego 4 sezonu.
Nadal mam pelno gardzetow z hannah montana ^^ :D ale szkoda ze Disney tak sie zmienilo przez te 3 lata. Juz nawet nie pokazuja tak czesto nie ma to jak statek, hannah montana, sloneczna sonny czy czarodzieje z wavery place. A to byly najwieksze Disneyowskie seriale :D

klakomek

Zagadzam się z tobą. Z tymi serialami łączy mnie przede wszystkim sentyment. Lubię od czasu do czasu włączyć jeszcze te pierwsze sezony i zobaczyć ja wszystko się pozmieniało.

ocenił(a) serial na 7
klakomek

ludzie jadą po Hannie Montanie teraz tylko dlatego, żę wszyscy to robią. bo się zrobili "dorośli". jest kupa seriali w których nie ma ani jednego zabawego gagu. to była produkcja do młodszych odbiorców, która dawała rozrywkę i także czegoś uczyła. teraz jestem już na to za stara, ale doceniam i daję 7/10

klakomek

ja się wychwalem takim kreskowkom jak south park głowa rodzina włatcy muh i kapitan bomba

ocenił(a) serial na 7
klakomek

Ja mam podobnie. Żadne wielkie dzieło, ale o niebo lepsze niż to, co leci teraz - takie przykładowe "Austin i Ally". Z tych wszystkich disneyowskich seriali Hannah Montana miała najlepszy humor (nawet moja mama się czasem przy tym śmiała), nie najgorszych aktorów i dość dobrą muzykę. Jasne, jest naciągana i raczej naiwna, ale przecież to serial raczej dla młodszej młodzieży. Ja osobiście nawet teraz lubię sobie obejrzeć z nudów i nie uważam, że mi to jakoś bardzo ujmuje :) Moja ocena może być nieco zawyżona, ale wiadomo - sentyment..

ocenił(a) serial na 9
klakomek

Ja również ☺️

ocenił(a) serial na 10
klakomek

I co najważniejsze nie ciągną się w nieskończoność:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones