PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767558}

Guilt

6,5 1 689
ocen
6,5 10 1 1689
Guilt
powrót do forum serialu Guilt

Serial - opinie

ocenił(a) serial na 4

Czy ktoś już jest może po 1-szym odcinku? Jakie opinie? Ciekawy?

mitsui

Akcja serialu dzieje się w Londynie, gdzie Grace, amerykańska studentka, staje się główną podejrzaną w sprawie brutalnego morderstwa swojej współlokatorki.

Bardzo dobry 1 odc!tajemnica,morderstwo,ciekawe postaci,jeśli lubisz tego typu seriale to polecam. ;)

ocenił(a) serial na 4
maaarz

Tak, o akcji serialu czytałam i jestem właśnie zainteresowania...tylko chodziło mi właśnie o wrażenia czyli opis opisem, a jak jest faktycznie po obejrzeniu...bo nie chce mi się trochę marnować czasu na niewypały :P
Piszesz, ze polecasz..to chyba skuszę się na ten pierwszy odcinek....i mam nadzieję, że tak jak piszesz postacie są ciekawe bo to dla mnie ważne w serialach :) no i to już jest połowa sukcesu jak są właśnie fajne/ciekawe postacie....

ocenił(a) serial na 7
mitsui

właśnie jestem po pierwszy odc. i polecam, dzieję się :)

justa_pol

Wiadomo każdy ma inne gusta dla jednego będzie super 1 odc a dla innego nie.Ma bardzo duży potencjał ta produkcja,wszystko zrealizowane super,powiem tak jak ktoś nie jest pewny czy obejrzeć 1 odc,na pewno po 1 odc jest chęć zobaczenia 2 ,bo dopiero potem bedzie sie działo.

ocenił(a) serial na 4
maaarz

Zatem, jestem już po pierwszym odcinku i....się nie zawiodłam :) Po jego oglądnięciu jestem ciekawa kolejnego...., a to dobry znak. W odcinku zostało wprowadzonych dużo ciekawych postaci, o niektórych było więcej, o niektórych mniej ale główne bohaterki są fajne. Także czekam na kolejny odcinek! ;D

mitsui

To super,że Ci się spodobał!Dużo pytań już sobie zadajemy co nie?;]każdy ma sekrety...

ocenił(a) serial na 4
maaarz

Racja, pojawiło się już dużo nie wiadomych...mnie zaciekawił ten czerwony szalik co później się okazało miał związek z ojczymem głównych bohaterek...

mitsui

Dokładnie...tu już zachaczamy o wyższe sfery wiadomo przez kogo i myślę,że to ta osoba zabiła Molly.

ocenił(a) serial na 4
maaarz

A ja uważam trochę, że to zmylenie tropów i mam jak na tą chwilę inną teorię...i chodzi mi tu o brata zamordowanej....ciekawie by było gdyby to on zamordował własną siostrę....ale jak na razie to są tylko takie moje świeże przemyślenia po tym pierwszym odcinku :) i ewoluują ;p

mitsui

Bardzo możliwe,no ten brat niby cierpi ale jest w nim coś dziwnego...zobaczymy oby dalsze odc były na takim samym poziomie jak 1!

ocenił(a) serial na 7
mitsui

też przeszła mi ta myśl o bracie, że on mógł ja zamordować, ale mysle też , że ten serial może nas jeszcze zaskoczyć :)

ocenił(a) serial na 4
mitsui

albo Grace okaże się socjopatką....

użytkownik usunięty
mitsui

Też oglądałam już pierwszy odcinek i jestem naprawdę zachwycona! :) Uwielbiam takie seriale, z tajemnicami, ciekawymi postaciami i trochę niekonwencjonalną fabułą. Zawsze to było tak, że główna bohaterka była ofiarą, wszyscy starali się ją ochraniać, a tu się okazuje, że wcale nie jest taka niewinna. Wydaje mi się, że serial ma bardzo duży potencjał i mam nadzieję, że tego nie zmarnują. Na razie mi się podoba, zobaczymy jak dalej się to potoczy :)
Szukałam właśnie następcy Eye Candy i myślę, że znalazłam :D

PS. Całkiem przystojni aktorzy tam są. (kolejny plus ;))

ocenił(a) serial na 4

Mmmm :)....do części męskiej nie mam żadnych obiekcji....Francuz, ten główny inspektor...hahaha: :D

użytkownik usunięty
mitsui

książę Theo też niczego sobie :D (btw. czuję tu jakiś motyw Greya)

Hahaha!dokładnie to samo pomyślałam,jak zobaczyłam go z tą laską!mi tez sie podoba ten głowny detektyw!pasuje mi z Natalie.

mitsui

czy tylko mi ze serial kojarzy się ze sprawa Amandy Knox ? :D

basia1276

Tak. Serial bazuje na prawdziwej historii Amandy Knox.

ocenił(a) serial na 7
mitsui

Moim zdaniem serial bardzo ciekawy. Dużo postaci, dużo tajemnic więc w sumie każdy jest podejrzany. Główna bohaterka z jednej strony winna, z drugiej strony niewinna i tak po prawdzie ciężko póki co stwierdzić czy zabiła czy nie.


Może zna ktoś podobny serial? Byłabym wdzięczna za jakieś polecenie :)

użytkownik usunięty
zalogowanas

http://www.filmweb.pl/serial/Spos%C3%B3b+na+morderstwo-2014-710594

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones