PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701851}

Gracze

Ballers
7,5 10 143
oceny
7,5 10 1 10143
6,7 3
oceny krytyków
Gracze
powrót do forum serialu Gracze

Bardzo przyjemy serial

ocenił(a) serial na 7

Rock wreszcie miał szansę pokazać szerszą gamę trików aktorskich, co wyszło mu całkiem dobrze. Pierwszy sezon oglądało się bardzo dobrze. Poziom rósł z odcinka na odcinek. Mogę się przyczepić tylko do zbyt pozytywnego zakończenia.

Dla fanów futbolu amerykańskiego serial będzie miał jeszcze jeden wielki plus, czyli gościnne występy gwiazd.

ocenił(a) serial na 6
MoszeUsz

Zakończenie tak banalne, ze musi wpłynąć na ogólną ocenę produkcji. Oglądałem tylko ze względu na Dwayna.

ocenił(a) serial na 9
ciosina

a ja jestem zadowolony z serialu :) Przyjemny serialek ;)

ocenił(a) serial na 6
adexus92_filmweb

Pewnie, że przyjemny ale ostatni odcinek jakby z innej bajki.

ocenił(a) serial na 7
ciosina

Wydaje mi się, że został specjalnie tak przygotowany, aby zakończyć serial. Czyżby twórcy nie liczyli na sukces i zamówienie drugiej serii?

ocenił(a) serial na 6
MoszeUsz

Bo to taki luźny projekt Marka Whalberga. W końcu to on jest producentem i wyłożył na niego kasę. Od początku nie brałem pod uwagę, że to będzie kilkusezonowa produkcja.

ocenił(a) serial na 7
ciosina

Teraz zapowiada się na co najmniej kilka sezonów. Chyba, ze Rock wcześniej zrezygnuje przez nawał innych filmów.

ocenił(a) serial na 6
MoszeUsz

Jeśli to prawda, to po takim zakończeniu mojej uwagi raczej nie przyciągnie.

ocenił(a) serial na 7
ciosina

Drugi został już zamówiony. A biorąc pod uwagę inne seriale HBO to zawsze popularność szla do góry w drugim sezonie jeśli serial był dobry. A to w tym przypadku sugeruje kilka sezonów.

ocenił(a) serial na 6
MoszeUsz

Ale producentem już chyba nie będzie Whalberg? Możliwe, że wtedy serial będzie lepszy, bardziej realny.

ocenił(a) serial na 7
ciosina

Szczegółów nie znam. Wiem tylko, że zdjęcia ruszą jakoś pod koniec tego roku.

ciosina

zawiedli sezon I

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

Faktycznie, serial bardzo przyjemny do oglądania. Nie jest tak odkrywczy, ani ambitny jak Breaking Bad czy Dexter, ale na tym polega jego urok. Klimatem przypomina mi popołudniowe seriale obyczajowe sprzed kilku lat. Miło się ogląda zwłaszcza że trwa tylko 30 minut. Na 2 odcinki nie musimy przeznaczać ponad 90 minut jak w obecnych produkcjach tylko niecałą godzinę. Duet Rock-Corddry zaskoczył mnie najbardziej na "+" Oby drugi sezon był równie dobry co pierwszy.

MoszeUsz

To jest akie dużo słabsze Entourage. Jeśli lubisz football amerykański, obejrzyj BMS (zabawny) albo Friday Night Lights (zupełnie inne klimaty). Natomiast wszystkim którzy albo rozczarowali się Ballersami, jak i ich fanom polecam serial Entourage. Nie oglądajcie tylko filmu przed serialem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones