PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701851}

Gracze

Ballers
7,5 10 136
ocen
7,5 10 1 10136
6,7 3
oceny krytyków
Gracze
powrót do forum serialu Gracze

5 sezon

ocenił(a) serial na 6

słaby i nudny ten sezon po 3 odcinkach

ocenił(a) serial na 7
aren_filmweb

Wręcz przeciwnie. Odbudował się dla mnie po kiepskim 4. sezonie. Nie ma już tych pierdół o sportach ekstremalnych, które totalnie nie pasowały do wcześniejszej linii serialu. Teraz jest co prawda (niestety) absurdalny wątek gejmingu, ale raczej ma marginalne znaczenie i mam nadzieję, że tak pozostanie. Główny wątek: Strasmore i Chiefs, narastający konflikt z Joe - super. No i święty pomysł ze wstawkami wywiadu ze Spencerem. Jest dobrze.

ocenił(a) serial na 6
aren_filmweb

zrobiony na siłę i jako reklama LoL-a. slabo.

ocenił(a) serial na 6
tomekguru

Widać, że ciężko z pomysłem na scenariusz było. Za mało futbolu, brakuje duetu Krutel/Strasmore, lepiej było w Miami, dobrze, że już kończą. Niemniej jednak będę miło wspominał serial :)

ocenił(a) serial na 6
aren_filmweb

Czy 5 sezon jest finałowym?

ocenił(a) serial na 6
cichy380

tak, liczbę sezonów i odc masz na głównej stronie :)

ocenił(a) serial na 6
aren_filmweb

Ok, dziękuję za odpowiedź.

Nie zawsze jednak ostatni sezon jest finałowym. Może być tak, że w planach są kolejne lub serial po prostu się.. urywa, bo wyliczono, że nie opłaci się go kręcić dalej.

ocenił(a) serial na 6
cichy380

domknęli go ładnie, jak są podane lata produkcji, czyli jak w przypadku Ballers 2015-2019 tzn. że serial się skończył :)

ocenił(a) serial na 6
aren_filmweb

Mhm. Dziękuję za wyjaśnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones