Gra o tron
powrót do forum 5 sezonu

Dla mnie słaby sezon choć 9i10 odcinek fajne choć szkoda mi Aryi pozytywne postacie uśmieracają lub kaleczą i szkoda mi Johna Snow. Stanis dostał to na co zasłużył teraz jeszcze panią światła powinni wszyscy bracia ze straży i dzicy wydupczyć i spalić na stosie bo tylko na to zasługuje... Dany chyba trafiła znowu do ziomków kala drago na to mi wyglądała widząc ich stroje włosy i konie oczywiście ale ciekawe czy ją ktoś pozna czy zostanie niewolnicą nałożnicą...

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Ma smoka. I czemu szkoda ci Aryi?

KarmazynowyKokos

bo straciła wzrok

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

To awans w hierarchii.

KarmazynowyKokos

jaki awans nie kumam będzie ślepa i to ma być awans książki nie czytałam

ocenił(a) serial na 10
martaksp_87

Przywrócą jej wzrok jak skończy taki mały test tak jest w książce nie pejmuj

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Teraz zaczyna się jej szkolenie na poważnie. Musi nauczyć się korzystać z innych zmysłów niż tylko wzrok.

ocenił(a) serial na 9
martaksp_87

Melisandre i tak wszystkich wykiwa.

ocenił(a) serial na 6
martaksp_87

Kumple khala Drogo obiecali, że ją zabiją jak ją spotkają. Uważaja, ze jest przeklęta.

ocenił(a) serial na 7
acidghost

Chyba,że....Ożyje stary Khal Drogo. Była taka przepowiednia. Nie przytoczę jej teraz dokładnie,ale coś tam było :)

ocenił(a) serial na 10
acidghost

Według teorii dokhracy do niej dołączą.

martaksp_87

Wszystko co można było napisać o odcinku to już chyba napisano więc krótko, moje podsumowanie.

Gra o tron 05E01 3,9/6
Gra o tron 05E02 4,1/6
Gra o tron 05E03 3,9/6
Gra o tron 05E04 4,05/6
Gra o tron 05E05 3,8/6
Gra o tron 05E06 3,7/6
Gra o tron 05E07 3,9/6
Gra o tron 05E08 4,5/6
Gra o tron 05E09 4,2/6
Gra o tron 05E10 4,35/6

Cały sezon 4,05/6

patryks83

A jak prezentuje się na tel pozostałych sezonów.

Gra o tron I 4,25/6
Gra o tron II 4,1/6
Gra o tron III 4,1/6
Gra o tron IV 4,15/6
Gra o tron V 4,05/6

Niestety był to najsłabszy sezon za wszystkich, co nie oznacza że zły. Z miłą chęcią wrócę do niego za rok.

martaksp_87

co z Sansą i tym rudym co skoczyli z muru chyba nie przeżyli..

ocenił(a) serial na 7
martaksp_87

Raczej przeżyli. Po takich "czystkach" w GOT twórców już chyba nie stać na to,aby uśmiercić kolejnych bohaterów. I to jak-samobójstwem jak u Romea i Julii. Chociaż po tym co zrobili ze Stannisem,to już nic mnie nie zdziwi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones