Gra o tron
powrót do forum 5 sezonu

jak widać nawet najlepsze seriale kończą w jednakowy sposób, siedem odcinków praktycznie o dupiemaryni, w ósmym coś się ruszyło, by w dwóch następnych praktycznie na siłę pociągnąć wątki szykujące na sezon następny....
ten serial miał potencjał do momentu kiedy karzeł stracił jaja, potem to już przedłużanie agonii - tylko dla dla prawdziwych zatwardziałych zwolenników, którzy zadowolą byle czym, aby tylko było osadzone w ich ukochanym serialu.
agonia....

ocenił(a) serial na 6
michael_69

Cóż nie ukrywam, że D&D czy jak tak się nazywa ta wytwórnia powinna zostać unicestwiona, lub skazana na wygnanie. Jednak nie jestem do końca pewna czy ostatni sezon GoT był gorszy od Wspaniałego Stulecia.

ocenił(a) serial na 4
eleanora

no właśnie o tym piszę, to już chyba standard, zrobić coś naprawdę rewelacyjnego (sezon 1) by później zjeżdżać w dół po równi pochylej, bo i tak zwolennicy serialu "łykną" a co za tym idzie, nabiją oglądalność...
The walking dead - to samo, z rewelacyjnego sezonu 1 po dobry sezon 2.... a teraz to jest dosłownie telenowela brazylijska....
jednak seriale które od razu mają początek i koniec wiodą poziom, jak Kompania braci, Rzym itd,

ocenił(a) serial na 6
michael_69

Nikt nie ma wiecznej weny i chyba dobrze by było wywalić tych amatorów zwanych reżyserami i zatrudnić nowych ze świeżymi pomysłami. Do The Walking Dead przymierzam się już chyb z 5 miesięcy ;) Na foxie leci tylko szósty sezon, a jakoś nie chce mi się na laptopa pobierać.

ocenił(a) serial na 6
eleanora

D&D lub dedeki to skrót od imion twórców serialu.

ocenił(a) serial na 6
WielkiMou

No właśnie wiedziałam, że to albo reżyserzy albo wytwórnia. Jak skończył się ostatni sezon to lekko mówiąc ich "opluwali".
Ps Dzięki za info ;)

ocenił(a) serial na 6
eleanora

W sumie było za co. Hejt na dedeków jest już normą i chyba tak zostanie. Choć w sumie jakość sezonu to nie do końca ich wina, a bardziej HBO, które nastawione jest na dochód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones