Gra o tron
powrót do forum 5 sezonu

Wytłumaczcie mi jak to jest że zawsze rządził król , rodzina królewska itp. a tu nagle pojawiają się jakieś brudasy nie wiadomo skąd się wzieli robią sobie co chcą , zamykają królową i resztę ... w sezonie 1 tych wróbli by wymordowali po koleji jak leci a w sezonie 5 rządzą całym miastem ? gdzie straż królewska te złote płaszcze i wogóle ??

adrianp1989

Ten Wróbel dzięki królowej zdobył OGROMNĄ władzę. I jak już pochwycił Królową to nie mogą go tak po prostu zaatakować bo wiedzą że w ostateczności może ją zabić. A poza tym tej straży to chyba za mało. A wojsko do miasta też ciężko wprowadzić. Bo w wąskich uliczkach są łatwym celem. 

Radek_Traczyk

to że dzięki niej to wiem ale w jaki sposób ?? a po za tym jak nie mieli jeszce królowej to latali niszczyli miasto , atakowali ludzi i te burdele ?? i co na to wojsko straż itp ? nic

adrianp1989

Ludzie błędnie zakładają w tym serialu że staż ma chronić ludzi. Lecz ona ma chronić króla/Królową i dwór. Atakowali i robili co chcą przez lata. Władza się tym nie interesowała, to staż nie dostawała rozkazu by ich powstrzymywać.
A burdele w serialu to są na porządku dziennym i nikomu w niczym one nie przeszkadzają. Podobnie było kilka wieków temu(w realnym świecie).

Radek_Traczyk

to czemu ta straż pozwoliła wsadzić królową do lochów za taką błachostkę ? i czemu wcześniej procesy odbywały się na dworze królewskim a teraz u jakiegoś starucha na chacie ? a Cersei wsadzili do celi od tak se bez żadnego procesu ???

adrianp1989

Nie pamiętam już dokładnie. Bo dawno oglądałem. Ale bardzo możliwe że kasa, po prostu ich przekupili. A ten staruch w tamtym momencie był jedną z najważniejszych osób w Westeros. I wiem, oni pewnie też wiedzieli, że mogą za to zginąć, ale pieniądze kuszą. A ten staruch na takiej wysokiej pozycji miał ich sporo. A i chodzi ci o to że proces miał być w tej jakby kopule, świątyni(nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało)?

adrianp1989

Może po prostu przeczytaj książkę… Tam jest dużo dużo informacji i dodatkowych wątków, na które nie było miejsca w filmach.

ocenił(a) serial na 7
adrianp1989

Racja, to głupota wyciągnięta z d... Autorowi zabrakło pomysłów :)

GunMeat

chuja się znasz z tego co pamiętam KL ma populację około 500 tysięcy a żołnierzy jest najżywiej 8-10 tysięcy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones