PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107116}

Gliniarze bez odznak

Fastlane
7,7 1 415
ocen
7,7 10 1 1415
Gliniarze bez odznak
powrót do forum serialu Gliniarze bez odznak

jakos na poczatku 2012 słyszałem, ze przyjaciel Petera Facinelliego chce zrobić pełnometrażowy film z oryginalną obsadą z serialu.Fajnie jakby to wypaliło

ocenił(a) serial na 7
BlackShit

Taaa? Nie slyszalam o tym, ale jesli to prawda to jestem all the way za :D

ocenił(a) serial na 10
Solarie

na amerykańskiej wiki o tym czytałem, http://en.wikipedia.org/wiki/Fastlane_%28TV_series%29

ocenił(a) serial na 7
BlackShit

Wikipedie moze edytowac kazdy, ale czytalam na imdb rowniez wzmianke o tym, wiec moze to jednak prawda.

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

tymaczsem zapraszam do mojego tematu o tlumaczeniu jesli jest ktos w stanie sie podjac. co do filmu to watpie, formula szybkich i wsieklych/miiami vice sie troche wyczerpala, chociaz chcialbym zeby to byla prawada :) az nie chce sie wierzyc, ze serial ma juz 10 lat!

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

są na necie juz wszystkie odcinki z lektorem, jak coś

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

co ty gadasz ?! :D podaj linka czy cos. wszystkie, wszystkie? wiem, ze bylo z 9 tylko. jako ciekawostke moge powiedziec, ze soundtrack wersji dvd jest inny niz ten z wersji tv, tak mi sie przypomnialo :D

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

wysłałem Ci link na pw, bo tutaj cenzura ;)

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

dzieki! nie wiedzialem, ze az tyle odcinkow jest z lektorem, natknalem sie na nie kiedys, ale kiedy zobaczylem jakos przypomnialem sobie dlaczego o nich zapomnialem :P nawet na komorce zle to wyglada, bo nie tyle niska rozdzielczosc ile niska ogolna jakosc ripa. jedyny ciekawy pomysl jaki przychodzi mi do glowy, to albo naprawde wziac pare osolob i przetlumaczyc, bo w sieci sa odcinki igielki, albo podlozyc dzwiek i zrobic nowy release :)

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

PS wysłałbyś mi tez linka ? ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones