Glória (2021)
Glória: Sezon 1 Glória Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Glória (2021)

Ku zwycięstwu

Rumo à Vitória 46m
6,9 13
ocen
6,9 10 1 13
Glória
powrót do forum s1e1

Mistrzostwo

ocenił(a) serial na 10

Serial w kategorii "szpiegowski" jak dla mnie fana tego typu, okazał się nie zwykłe naj, po prostu NAJLEPSZY!! Fabuła, muzyka i ten klimat sprawiły, iż serial typu szpiegowski został wkońcu zrobiony od A do Z jak należy. Nic tylko czekać na drugi sezon o ile będzie. Polecam warto obejrzeć.

P.S. szkoda że nie ma oceny 11 bo zasłużył.

ocenił(a) serial na 8
ubootghost

Serio, po ostatniej scenie, która nie jak ma się do szpiegostwa czekać na kolejny sezon??? Tak zgrabną całość zepsuć widokiem niby zabitej, na której zrobili jedna trzecia sezonu. Obawiam się, że właśnie zrobią kolejny sezon i zepsują dobre wrażenie.

hertzh1

Jak dla mnie też bardzo słaby, szpiegostwo? No moim zdaniem są dużo lepsze filmy numer jeden Szpieg na netflix kozak a to co obejrzałem to ze szpiegostwem mało wspólnego.

użytkownik usunięty
ubootghost

Serial jest extra, bez dwóch zdań. Klasyka, stara szkoła. Rytm akcji, dialogi, secenografia bez zarzutów. Zimna wojna to inny wojna szpiegostwa, tu nie wartkiej akcji. Pojedynki adwersarzy przypominają partie szachów. Wciąga od pierwszego odcinka. Tło historyczne też jest dobrze oddane. Dla kogoś kto kocha "bomby, miny, karabiny" może być nurzący. Jak dla mnie nie mam do czego się przyczepić. Wiedziałem czego się spodziewać i dokładnie taki jest ten serial. Warto obejrzeć.

ubootghost

zgadzam się, genialny film pod każdym względem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones