PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 165 837
ocen
8,1 10 1 165837
6,9 35
ocen krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Ten serial polecało nam tak wiele osób, że nie sposób było nie dać mu szansy. Niestety strasznie nas rozczarował.

Głownym problemem jest nuda. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Do tego przewidywalnosć. Brak akcji. Główna aktorka, grająca wszystkie emocje jedną twarzą.

Ludzie starają się dojrzeć w tym serialu nie wiadomo co i dorobić do niego nieasmowitą historię. A tak naprawdę ten serial, to taki 'film o facecie w łódce'...

ocenił(a) serial na 9
CzarnyLotus

Moim zdaniem w serialu nie było nudy, a akcja występowała na każdym kroku.

RoseBlanche13

Nie wystawiłem serialowi oceny, ponieważ obejrzałem tylko dwa odcinki, po których darowałem sobie dalszy seans właśnie przez nudę. Akurat nuda może przejawiać się na wielu płaszczyznach, niekoniecznie przez brak akcji, bo znam wiele seriali, gdzie nie ma zbyt dużo akcji, ale zdecydowanie nie można ich nazwać nudnymi - świetne dialogi, intrygę, dobrze poprowadzoną fabułę lub bliżej nieokreślone "to coś", które budzi zainteresowanie . Zasiadając do Gambitu kierowałem się wysoką oceną i masą poleceń od znajomych, miałem wysokie oczekiwania i nadzieję na serialowe objawienie. Niestety serial totalnie mnie nie porwał, mimo, że technicznie stoi na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones