PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 165 837
ocen
8,1 10 1 165837
6,9 35
ocen krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Zaliczylam swietny serial, na ktorym 3-krotnie płakałam, bo było
mi przykro, i trzykrotnie płakałam z usmiechem, bo była radość. Na tym serialu bilo mi serce, bo wczulam się tak, jakbym sama byla
tam i uczestniczyla w akcji. Do tej pory obejrzalam pare tego typu produkcji; Downton Abbey i Peaky Blinders. Gambit Krolowej to serial naprawde kapitalny, dawno czegos takiego nie widzialam.
Swietna gra aktorska, odpowiednio dobrana muzyka w tle; ciekawe postacie. Naprawde, bardzo, bardzo zaluje, ze to byl mini-serial. A tą aktorkę...nie przepadalam za nią
w Peaky Blinders, ale poki co nie zdążyła mi sie wbić w pamięć i utozsamic z jedna rola; mam nadzieje, ze po Gambicie tak tez nie bedzie.
Mloda aktorka o niebanalnej, charakterystycznej urodzie - teraz ją polubilam i sama zachcialam umieć grać w szachy.
;) Polecam, bez dwóc zdań

ocenił(a) serial na 9
qzka

Czy pomylę się, jeśli spróbuję odgadnąć, że jednym z momentów w którym wzruszyłaś się było....






SPOILER START







... kiedy dorosła Beth jedzie po latach odwiedzić sierociniec schodzi do piwnicy, odnajduje tablicę i dowiaduje się, że introwertyczny i oschły Pan Shaibel był tak naprawdę jej gorącym admiratorem ?




SPOILER END



Mną ta scena mocno pozamiatała...

ocenił(a) serial na 9
schellenberg

Ja na tej scenie kompletnie się rozkleiłam. Ruszyło mnie strasznie, niby scena mało oryginalna, ale w sekundę poczułam ból Beth

schellenberg

m.in ! równiez (SPOILER) scena kiedy matka 2 odeszla.
Szkoda, ze Beth nie odwiedzila swojego mentora, wszakze to od niego wszystko sie zaczelo, ale gdyby to zrobila film-serial nie bylby taki jaki jest. Perełka :)

qzka

> Zaliczylam swietny serial, na ktorym 3-krotnie płakałam, bo było
mi przykro, i trzykrotnie płakałam z usmiechem, bo była radość.

co piguły robią z tych dziewczyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones