PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 164 960
ocen
8,1 10 1 164960
6,9 34
oceny krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Przedostatni pojedynek z Borgovem był wg mnie momentem kiedy Dorociński zabłyszczał najbardziej w całym serialu.Także jest ten motyw jak grają przedostatni raz. Jak ona jest na mega kacu. Marcin Nie musi mówic nic a każdą miną, każdym spojrzeniem podczas gry daje jej do zrozumienia że go obraziła przychodząc w takim stanie na walkę a ArcyMistrzem szachowym. Poza tym widac jak jest mu przykro - iż liczył na wielki Pojedynek U.s.A VS ZSSR A Dostał zapijaczone dziecko - no to WSZYSTKO MOŻNA WYCZYTAĆ Z JEGO TWARZY, krótkich spojrzeń- Po prostu Kazali mu grać bez możliwości używania języka i on podołał! A skoro taki zabieg ma miejsce i piszą o nim ludzie to nie były tylko moje zwidy - to o czymś świadczy. Marcin dokonał w tej konkretnej sekwencji rzeczy wspaniałej. Mam tylko nadzieję że wiecej osób to zauważy. Nie przypadkowo od tej wlasnie walki rozpoczyna się cały serial. No nie mógł jej tego wszystkiego powiedzieć - bariera językowa to raz a cała sytuacja - turniej szachowy , masa osób dookoła to dwa a jednak powiedział to co w nim siedziało chociaż nam - widzom ;) I ja jestem dumny z rodaka

ocenił(a) serial na 6
mordarg

Pięknie napisane!

ocenił(a) serial na 8
rollo_tomassi

Dzięki i cieszy mnie że wy też to dostrzegliście ;) @LimmoTimmo

mordarg

Dokładnie tak, i pięknie napisane. Brawo Dorociński !

ocenił(a) serial na 10
LimmoTimmo

O tak, też to zauważyłam. Dorocinski wymiata!

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Miałam dokładnie to samo wrażenie. Poza tym wielkie brawa dla Dorocińskiego za całokształt!

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Zgadza się - byłem pod wrażeniem tej sceny. Widać ze dobry reżyser potrafi z aktora wydobyć talent. Dorociński zagrał lepiej niż w rodzimych produkcjach, czy to dlatego ze mu pozwolono, czy dlatego ze mu pokazano o co chodzi. Bez znaczenia.

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Pieknie napisane, fajnie sie czyta pozytywne komentarze dla odmiany. Pozdro!

Ingrid_4

Bardzo dobrze napisane!

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Dokładnie majstersztyk aktorstwa wow ocena 12 /10

ocenił(a) serial na 8
Fury77

Tak mam nadzieję że Hollywood dostrzeże Dorocińskiego tak jak jakiś czas temu skierowało swoje "Oko Saurona" na Kota. A ja osobiscie trochę bardziej lubię pana Dorocińskiego lub jak kto woli Porocińskiego ( Piątka dla kumatych fanów grupy G.F DARWIN i gagu z Porocińskim :P )

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Pieknie napisałeś i zabawnie. Lubie to. Pozdro .

ocenił(a) serial na 8
Fury77

A Bardzo dziękuję - musiałem to napisać bo jak to zobaczyłem- aż oniemiałem . Pamiętam że stopowałem odcinek i wylewałem na ekran to co miałem w głowie. Nie często jakis aktor nas tak zachwyci że mamy ochotę robić takie rzeczy ;) Pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 9
mordarg

A zeby pan wiedział. Dokładnie tak jest.
Potwierdzam i pozdro

Fury77

tylko dlaczego ten szachista z nowego jorku nie startowal razem z beth--przeciez wygrywal z nia,byl tej samej klasy,,beth tez nie zachowala sie dobrze,bo nie odwiedzala pana szajbela...

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Zgadzam się w 100% ! Dorocinski zagrał świetnie ! Wielkie brawa

ocenił(a) serial na 9
mordarg

W ogóle przez cały czas miałam w głowie myśl "kurczę, ale Borgov przypomina tego polskiego aktora...". Gdy skończyłam oglądać weszłam na filmweb, patrzę na obsadę a tu Dorociński. Wow. Zagrał doskonale mim zdaniem. Brawa!

ocenił(a) serial na 9
Agata_Ajki

Dokladnie tak ;)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Super napisane!!! Dorociński pokazał klasę. Bez wątpienia jest wybitnym aktorem. Wybitnym i pracowitym :) W tym roku zagrał np. w dwóch komediach. "Teściów" już widziałam. Teraz czekam na "Biały potok". Otworzyli kina, to trzeba chodzić :DDD

ocenił(a) serial na 8
mordarg

DOKŁADNIE :)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Świetny post. Trafiony w dziesiątkę :) Ja też bardzo cenię Dorocińskiego za talent i wszechstronność. Ostatnio zachwycił mnie w filmie „Biały potok”. Tam pokazał swoje komediowe oblicze - jak dla mnie aktorska perełka.

mordarg

I to była najlepsza scena w tym filmie. Również to zauważyłam - brawo Marcin!
Dam serial mnie nie zachwycił.

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Pan Marcin pozamiatał całe HOLLYWOOD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones