PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 165 852
oceny
8,1 10 1 165852
6,9 35
ocen krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Jestem wręcz zachwycona tym serialem. Myślę, że zagrało tutaj wszystko. Przewspaniała historia, która ukazuje człowieka - geniusza jako bardzo kruchą i mimo swojej ogromnej inteligencji omylną istotę. Bardzo podoba mi się cała postać Beth, gdyż jest ona nietuzinkowa. Piekielnie mądra, zjawiskowa, ambitna, a w tym samym czasie bardzo delikatna i tragiczna. Trzeba wspomnieć tu o niesamowitej grze Anyi Taylor - Joy, która wykreowała tę postać od początku do końca. Oczywiście, mówiąc o tej produkcji, należy wspomnieć o Marcinie Dorocińskim, który niesamowicie zagrał zimnego, analitycznego Rosjanina, który swoją grę zawsze rozgrywa niczym maszyna. Myślę, że w tej roli pokazał wiele. Jego postać była grana głównie mimiką i małymi gestami, a jednak dało się poczuć, że Borgov jest majestatyczny, dumny i utalentowany. Warto też wspomnieć o świetnych stylizacjach głównej bohaterki i nietypowych lokacjach, w których poznawaliśmy bliżej naszą mistrzynię szachową. Oby więcej takich produkcji, Netflix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones