PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 165 300
ocen
8,1 10 1 165300
6,9 34
oceny krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Nikt nie zaprzeczy, że Anya Taylor-Joy ma ciekawą urodę. Natomiast gra aktorska jest daleka od ideałów. Nie wiem czy to ona, czy reżyser, ale wszystkie jej ruchy, spojrzenie, wyraz twarzy są tak nienaturalne i przerysowane, że może i dobrze wyglądałyby na deskach teatru, ale nie w serialu. Chód modelki - powoli, długie nogi, głowa w jednej pozycji - nikt tak nie chodzi na co dzień. Każde jej spojrzenie bardzo głębokie i przeszywające, spod byka. Nagłe emocje, otwieranie szeroko oczu i ust ze zdziwienia, żeby po 5 sekundach wrócić do tej ,,stałej" miny. Zatrzymywanie się na środku chodnika, bo ktoś stoi z tyłu. Bardzo nienaturalne :-(

użytkownik usunięty
lenag

Z tego co wiem Anya zaczynała od teatru

ocenił(a) serial na 7
lenag

Wydaje mi się to zamyslem rezysera, ruchy wlacza sie dla wielu w spojny obraz osoby " genialnej" mozna tak sobie skojarzyc.

ocenił(a) serial na 6
lenag

Zgadzam się z lenag!
Moim zdaniem niestety pomimo ciekawej urody aktorki, gra aktorska płaska, pretensjonalna i ta jedna mina niczym pozowana do słitfoci na insta...
Dla mnie zupełnie niespójna z postacią genialnej szachistki!
To powodowało, że podchodziłam do tego serialu dwukrotnie.
Fabuła ciekawa, uroda oryginalna, ale gra aktorska niestety pozostawiająca baaaardzo wiele do życzenia.

lenag

Moim zdaniem właśnie nie ma ciekawej urody. Taką urodę ma np. Amybeth McNulty,
A grająca w GK jest po prostu brzydka, odpychająca.

ocenił(a) serial na 6
lenag

Dokładnie! W szoku byłem że ona złotego Globa dostała za tą rolę. Dla mnie na maxa przerysowana. Tak jak wspomniałaś, te przeciągające się spojrzenia, protekcjonalne traktowanie, po prostu taka damulka. dla mnie bardzo denerwująca postać i nie wzbudzająca we mnie żadnej sympatii. Nawet jeśli taka była jej bohaterka w książce to przecież żeby zagrać kogoś wyniosłego nie znaczy żeby grać tak sztucznie. Do mnie totalnie nie trafila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones