PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 165 837
ocen
8,1 10 1 165837
6,9 35
ocen krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Bajka dla naiwnych

ocenił(a) serial na 1

Turnieje, wysoki poziom a gościu wielkie oczy bo złapał sie na widełki w 1 ruchu XD takich to i ja bym ograł, a zrobili z niej bohaterke.
Serial o niczym, ani szachów, ani relacji jakiś, niby uzalezniona ale nic z tego nie wynika, zadnych konsekwencji. Glowna bohaterka niby mila, ale po kazdym zdaniu wypowiedzianym do niej myslalem ze chce rozmowce zabić. Duzo osob sie zaczelo interesowac szachami, i chyba tylko takim sje ten serial podoba, bo tak jak napisalem na poczatku, niby poziom 1800~ a ruchy jak na 1100 na ktorym sam zaczynałem. A jak ktos gra w szachy to niczego sie nie dowie, bo ruchow zbyt dokladnie nie pokazują i nie można samemu przeanalizować pozycji. arcymistrzowie są zmyśleni wiec tez zadnych faktow historycznych o nich. Niby są to pozmieniane nazwiska, ale trzeba sie domyślać kto jest Talem, a kto Fischerem o którym zresztą jest zakłamanie bo nie był sierotą. Bajka dla naiwnych, tyle że z bajek przeważnie wyciąga sie jakiś morał. Tutaj wiem tyle samo co przed obejrzeniem. Serial zmusza do myślenia - zmusza do myślenia o tym, co się stało, że jest tak bardzo mocno chwalony? 5/10

EvsonPL

Szachy dla debili. Po raz 10..

EvsonPL

"Niby są to pozmieniane nazwiska, ale trzeba sie domyślać kto jest Talem, a kto Fischerem o którym zresztą jest zakłamanie bo nie był sierotą."

Nie ma tu żadnego zakłamania, bo Beth nie jest Fischerem ze zmienionym nazwiskiem. To tylko ty sobie coś wmówiłeś.

ocenił(a) serial na 10
EvsonPL

@EvsonPL: A mogłeś nic nie napisać i dalej udawać poważnego krytyka..

ocenił(a) serial na 6
EvsonPL

Racja! Z tym jej uzależnieniem to tak pokazane że było a nagle już było wszystko ok. A jedynym minusem tego tej picia było to że nie odbierała telefonu haha. Śmieszne ale tak to zostało pokazane w serialu. Sama bohaterka bardzo denerwująca i nie wzbudzająca żadnej sympatii. Jako mała Beth jeszcze nawet ją lubiłem ale już jako nastolatka to wyniosła damulka myśląca tylko o sobie. Tez nie rozumiem zachwytów nad tym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones