PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769619}

Fleabag

8,4 39 404
oceny
8,4 10 1 39404
8,6 34
oceny krytyków
Fleabag
powrót do forum serialu Fleabag

Polski tytuł?!?

ocenił(a) serial na 9

Serio. Że co? Chyba nie dało się wymyślić nic bardziej odbiegającego od charakteru serialu i nic nudniejszego i mniej zachęcającego. Chyba ci dystrybutorzy mają taki generator nazw, albo koło fortuny którym kręcą w celu wybrania tytułu, dla wszystkich powstających obecnie produkcji z młodą kobietą w roli głównej. Te wszystkie tytuły są z tego samego wzoru.

ocenił(a) serial na 1
n_girl

Wlasciwie tytul polski mnie zachecil...

ocenił(a) serial na 9
BenMaciag

Widać poddałeś ocenie nie samą produkcję, a polski tytuł, wnioskując po ocenie.

ocenił(a) serial na 1
masztaf98

W takim wypadku by mnie nie zachecil.

BenMaciag

Chyba jesteś bardzo młodym człowiekiem, prawda? Trudno inaczej wytłumaczyć Twoją ocenę dla tego serialu, a 10 dla Terminatora 3 i Dark Faith

ocenił(a) serial na 1
digital8

A sa jakies ograniczenia wiekowe co do wystawiania ocen??

BenMaciag

W pewnym wieku niektóre filmy czy seriale trudno zrozumieć, są po prostu dla starszego widza. Fleabag jest właśnie takim serialem, porusza wiele aspektów, z którymi zmagają się współcześni 30-latkowie. Jak wrócisz do niego za kilka lat, to spojrzysz zupełnie inaczej, dlatego ocena dzieł, których się nie rozumie, jest bezpodstawna.

ocenił(a) serial na 1
digital8

To zabawne, co piszesz. Pamietam taki serial podobny do powyzszego - Ally McBeal, byl emitowany kiedys w telewizji polskiej, ale tez mi sie nie podobal, a potem Seks w Wielkim miescie... po prostu taki rodzaj humoru mnie nie smieszy ani nie bawi. To taki film bardziej dla nastolatkow. W dodatku nie lubie jednoczesnej akcji i narracji. Terminator bedzie zawsze dla mnie fajnym filmem, bo... na pierwszej czesci bylem w kinie... Wiec troche nie trafiles z moim wiekiem. Pamietam stan wojenny, Syrene 105, kolejki za miesem, katastrofe Challengera, upadek muru berlinskiego, Nokie 3310 a nawet Espana '82. Ja wychowalem sie na Bergerac'u, Dempsey&Makepeace na tropie, Monty Pythonie, Skrzydlach i Przystanku Alaska. Zreszta nie ma czegos takiego jak bezpodstawna ocena. To jest Filmweb, tu sie nie wysyla ludzi w kosmos. Zasady sa proste. Jest dziesiec gwiazdek, dajesz tyle, ile uwazasz. Wiesz, troche takie zwracanie komus uwagi, ze wystawil taka a taka ocene jest chyba troche nie na miejscu bo kady ma prawo do wlasnej oceny i jakies takie zaczepianie i strofowanie ludzi to dziecinada.

BenMaciag

Podobnie dziecinadą jest ocenianie na 1 filmów/seriali, których się nie rozumie. I ocenianie na 10 filmów, bo "kiedyś to był Terminator super, to nowa część też jest super". Nie jest. Mniej więcej od trzeciej części.

ocenił(a) serial na 1
digital8

Tak? Ale to nie ty decydujesz jaka ocene JA wystawiam. Tylko i wylacznie JA. Wiec nie probuj tu nic wymuszac. Flea off... hehe

BenMaciag

Eh... OK boomer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones