PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769619}

Fleabag

8,4 39 166
ocen
8,4 10 1 39166
8,6 34
oceny krytyków
Fleabag
powrót do forum serialu Fleabag

Ksiadz

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko ja jestem zakochana w księdzu i uważam go za ekstremalnie seksownego ? :D

ocenił(a) serial na 10
slizu

Totalnie jestem też! Oglądam w kółko wszystkie sceny z nim. Such a hot priest

slizu

Andrew Scott to najseksowniejsza istota na tej planecie. Polecam sceny z Moriartym w "Sherlocku".

ocenił(a) serial na 10
ewaxbraun

Sherlock obcykany już dobre pare lar temu. Ponoć ma wystąpić w nowym sezonie Black Mirror wiec może warto nadrobić ten serial.

slizu

Tak, też słyszałam. Obejrzyj Black Mirror, jest super.
W Sherlocku jest moim zdaniem ekstremalnie seksowny. Niewiarygodnie :) Ale widziałam dopiero pierwszy odcinek drugiego sezonu Fleabag.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trukomholek

ja tak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trukomholek

ok incel

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ewaxbraun

Ale Black mirror raczej nie trzeba oglądać, z3by cokolwiek nadrabiać. Każdy jest o czymś innym, a odcinki nie są że sobą powiązane oprócz motywu nowoczesnych technologii. Ta słyszałam od znajomych, bo sama nie oglądam

slizu

Patrz wyżej. Miałam odpow8edziec na twój komentarz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
wotjak

Niby dlaczego? Może poprzyj swoją inteligentna wypowiedz jakimiś argumentami.

slizu

żal mi was po prostu.

ocenił(a) serial na 10
wotjak

No ale dlaczego, wytłumacz swoje zdanie jakie każdy normalny i cywilizowany człowiek.

slizu

To może ja rzeczowo odpowiem. Żal mi ludzi, którzy rozpływają się nad seksownością aktora czy aktorki. Nie potrafią docenić kogoś w swoim otoczeniu - gdyby potrafili, to obiektem nie byłby zupełnie obcy lecz ktoś, kogo potrafią aktywnie, fizycznie odszukać, poznać i obdarzyć zachwytami – ktoś, kto na nie faktycznie zasługuje - w życiu, a nie w wirtualnej bańce. Tymczasem zachwycają się, nawet zakochują w osobie, z którą nigdy nie zamienili słowa, która z zawodu jest zwodnicza i ma zachwycać, ma kreować ten zachwyt i ma do tego cały sztab ludzi. Generalnie obraz jest nieprawdziwy – jak obraz dowolnej kreskówki. Szczególnie żal mi kobiet, które zakochują się w … geju. Wiedzą o nim tak mało, że informacja sprzed 6 lat do nich nie dotarła, bo wystarczy im przekłamany, marketingowy, sztuczny, obraz wykreowanej powierzchowności. Żal mi Was, Waszej naiwności, i najwyraźniej samotności, podświadomej desperacji, ale także winię za ignorancję.

ocenił(a) serial na 10
Podklepios

A mnie jest żal kogoś kto najwidoczniej nie potrafi czytać niektórych postów z przymrużeniem oka. To ze jest gejem wiem odkąd zaczęłam oglądać Sherlocka 10 lat temu, poza tym, nie rozumiem co jest złego w stwierdzeniu faktu jeżeli ktoś jest atrakcyjny bądź tez nie? Jestem pewna ze potrafisz obiektywnie powiedzieć czy mijana osoba na ulicy Ci się podoba lub tez nie? Dosłownie robię to samo w tym poście, a to nie oznacza ze mam zaburzona percepcję ‚prawdziwych’ osób w moim życiu albo mam problemy z zakochaniem się. Albo tez ze chce za niego wyjść za mąż i mieć z nim dzieci i mak wybudowany ołtarz w swoim pokoju, haha. Ludzie, nie spinajcie się tak bo komuś się aktor podoba! Więcej luzu i uśmiechu, pozdrawiam.
(Dzięki za skomentowanie tego posta bo właśnie sobie przypomniałam o istnieniu tego aktora i może zrobie powtórkę fleabag).

ocenił(a) serial na 10
Podklepios

Ps. Nie wiedziałam ze geje i lesbijki mi się nie mogą podobać i ich atrakcyjność i wyglad są zarezerowane tylko dla osób homoseksualnych.

ocenił(a) serial na 10
Podklepios

Jal bardzo trzeba miec nieudane życie osobiste, żeby człowieka wkurzaly dziewczyny podziwiające aktora? Serio koleś, to nie wina Andrew Dcotta że nie udaje ci sie z dziewczynami.

ocenił(a) serial na 10
Podklepios

Lol, a co cię to obchodzi jak inne kobiety myślą i kto im się podoba? Jest ci ich żal, ok ale twoja opinia. Je nie obchodzi Twoja opinia o nich. Ogólnie twoje osobiste opinie nie obchodzą nikogo, może poza najbliższym twoim gronem. Jeżeli się wypowiadasz na forum to rób to merytorycznie. I nie, nie możesz wyrazić swojej opinii skoro ma ona na celu tylko jakaś durna i bezzasadna krytykę, która nikomu nie jest potrzebna.

slizu

mówię szczerze, jak myślę.

ocenił(a) serial na 9
slizu

Nie. Każda kobieta z którą rozmawiam o drugim sezonie nie potrafi skupić się na niczym innym.

ocenił(a) serial na 9
slizu

Po prostu twórcy serialu zrobili wszystko perfekcyjnie, i aktor zrobił wszystko jak należy. Nie przeczę, że sam w sobie "ma to coś", ale po prostu cały ten serial jest tak pięknie emocjonalnie ustawiony...!

slizu

Mnie przypomina Marka Ruffalo i czekałem kiedy się w Hulka zmieni :D

slizu

nie, nie tylko Ty ;) najlepsze jest to, że nie jest on przystojny w taki typowy konwencjonalny a jednak ma w sobie coś takiego, że jest naprawdę ekstremalnie seksowny :)

isobel

To kwestia charyzmy i talentu aktora. Fleabag nie oglądałam, weszłam tu , ciekawości po lekturze artykułu o Phoebe Waller-Bridge. Wystarczy zobaczyć, jak bardzo skupia swoją uwagę w Sherlocku, mimo że jest tam tylko aktorem drugoplanowym, to w swoich scenach przyćmiewa wszystkich pozostałych

tolerancja91

ale ja o tym wiem. nie trzeba mi tego tłumaczyć. jeżeli nie oglądałaś 'Fleabag', serdecznie polecam. sezon 1 jest dobry, ale drugi jest absolutnie genialny.

isobel

Rzeczywiście ma coś w sobie co sprawia że jest hot, w taki nieoczywisty sposób

ocenił(a) serial na 1
slizu

Nie ma to jak niegrzeczny chlopczyk w stroju swietoszka, hehe.

slizu

Wątek księdza i Fleabag jest tak zagrany, ma taki flow i tak bardzo kipi seksem (a mamy może dwie sceny pocałunku i dosłownie urywek sceny łóżkowej!) że jest to NAJLEPSZE co przytrafiło się jakiemukolwiek serialowi ostatnich lat. W życiu bym nie pomyślała że jeszcze taki wątek w serialu/filmie/nieważne gdzie sprawi że będę oglądała te sceny na repeat`cie :) W życiu bym nie pomyślała że milionom ludzi może podobać się rola księdza-luzaka i że taki katolicki ksiądz może być jako postać seksowny. W życiu. A jednak, niepozorny i raczej średnio przystojny Andrew Scott sprawił że miliony kobiet mają teraz mokre majtki jak myślą o Hot Priest`cie :D

ocenił(a) serial na 8
slizu

Ależ skąd! On w tym serialu był po prostu idealny. Uroczy, zabawny no i oczywiście seksowny. Oh. Cud miód.

slizu

Jestem zakochana.

ocenił(a) serial na 10
slizu

Diabelnie seksowny

ocenił(a) serial na 9
slizu

Nie. Dla mnie jest odpychający, chociaż cenię go jako aktora.

filmkumakk

Mógłbyś umotywować? Ciekawa opinia wśród tych ochów i achów?:)

ocenił(a) serial na 7
slizu

nie, główna bohaterka też tak uważa

ocenił(a) serial na 7
slizu

Seksowny jest Andrew Scott, ale sama postać wg mnie jest obleśna. Gdyby ten ksiądz był grany przez łysiejącego faceta z krzywymi zębami i brzuszkiem, to wywoływał by odruchy wymiotne. Pięknym hipokrytom wszystko się wybacza. To mnie jeszcze bardziej obrzydza.

slizu

Spłoniesz w ogniu

slizu

Ksiądz, gej - wszystko łączy się w całość. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones