PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769619}

Fleabag

8,4 39 148
ocen
8,4 10 1 39148
8,6 34
oceny krytyków
Fleabag
powrót do forum serialu Fleabag

Przy drugim sezonie opadła mi szczęka. Waller-Bridge od początku łamała czwartą ścianę, ale w sezonie drugim zabieg ten przybiera formę tak nowatorską i zaskakującą, że oglądając wybałuszyłam oczy z zachwytu, a w głowie buzowało pytanie "Co się właśnie stało?". Myślę, że nie tylko u mnie. Nie spotkałam się jeszcze z tym, by burzenie czwartej ściany działało na zasadzie sprzężenia zwrotnego, trafiając z powrotem w środek sceny i zmieniając bieg fabuły. Wow, po prostu wow.

ocenił(a) serial na 9
eoste

Po finale drugiego sezonu mam ochotę zwinąć się w kłębek i zapomnieć o świecie.

ocenił(a) serial na 10
holy_shit_89

Dokładnie tak

ocenił(a) serial na 8
holy_shit_89

Właśnie. Mam to samo, jakąś pustkę.

holy_shit_89

Taaaak

holy_shit_89

Dokładnie, mam to samo. Jak kończy się jakiś dobry serial to myślę sobie "no szkoda" ale przy Fleabag jest to kompletnie coś innego. Dziwna wewnętrzna pustka, że coś się skończyło,a jednak z drugiej strony czuję satysfakcję po finale. Wszystkie odcinki utrzymały bardzo wysoki poziom humoru, dojrzałości i szczerości emocjonalnej. Jest to naprawdę wybitny serial pod wieloma względami chociażby takim jak go zakończyli. Od tak jak to czasem bywa w prawdziwym życiu.

Paz_Vega

znasz podobne seriale?

Weronka90

Niestety nie widziałam nic podobnego.

ocenił(a) serial na 9
Weronka90

Może After Life i Kominsky Method?

Weronka90

ciężko o coś równie wspaniałego. mnie trochę się kojarzy “please like me”

ocenił(a) serial na 7
eoste

Gdzie to oglądacie? Czy na platformie Amazona jest polska wersja językowa?

pati_b1

od dziś (17 maja) dostępny na prime video z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 10
pati_b1

Można zobaczyć gdzieś indziej niż na Amazon ?

ocenił(a) serial na 10
Naznaczona_JW

na freedisc masz

ocenił(a) serial na 10
andyd2

Dzięki

Naznaczona_JW

filman cc

pati_b1

filman.cc

pati_b1

Filman.cc

pati_b1

filman cc

eoste

Ten serial normalnie mnie zabił. Pierwszy sezon był rewelacyjny, ale drugi... po prostu mnie zmiażdżył.

ocenił(a) serial na 9
galders

Dokładnie !

ocenił(a) serial na 10
eoste

Ten serial jest wyjatkowy. Udalo mi sie kupic scenopis obu sezonos z autografem Phoebe ❤️

ocenił(a) serial na 8
eoste

Ja uwielbiałem te momenty kiedy ksiądz zauważał to łamanie czwartej ściany. Genialne!

ocenił(a) serial na 9
eoste

Czwarty odcinek drugiego sezonu rozbił mnie na kawałeczki. Podobne odczucia miałam oglądając Another Life, jednak Fleabag jeszcze szerzej otwiera człowiekowi oczy na siebie i innych.

ocenił(a) serial na 9
maisie

After Life :) co za lapsus!

ocenił(a) serial na 10
eoste

Podpisuję się obiema ręcami. Co więcej, ogólnie nie lubię seriali. Ten mnie normalnie rozwalił. C.U.D.O.

ocenił(a) serial na 10
Lumenis

Indeed

ocenił(a) serial na 10
parycio

:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones