PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626536}

Firma

The Firm
7,2 1 462
oceny
7,2 10 1 1462
Firma
powrót do forum serialu Firma

widziałem właśnie odcinek pilotowy serialu.Ten serial będzie prawdziwą miazgą, kapitalny
klimat i chociaż w pilocie nie było zbyt wiele akcji serial wgniata w fotel.

ocenił(a) serial na 8
piotrek1989

Kurcze, ja czegoś w Twojej wypowiedzi nie łapię - zestawienie "miazga" z "kapitalny" czy "wgniata w fotel" kompletnie mi nie pasuje.
ps. dlaczego niemożna jeszcze oceniać filmu?

robert15ryba

he he może mnie trochę poniosło lub byłem pod wpływem nie wiem czego... ale serial zapowiada się(po pilocie) świetnie.

ocenił(a) serial na 8
piotrek1989

He he, po konsultacji z edytorem książek stwierdziliśmy, że dwa pozytywne przeciw jednemu "negatywnemu" daje bilans in + :)
hehe mi też się podoba tym bardziej że niedawno oglądałem ten film w TV.

piotrek1989

właśnie oglądałem pilota (dwa pierwsze odcinki) zapowiada się świetnie, książkę czytałem już dawno, film z Tomem Cruisem też oglądałem już bardzo dawno więc nie mogę się doczekać następnych odcinków

piotrek1989

Widziałem pilota(2 godzinny odcinek) i 3 odcinek. Po obejrzeniu stwierdzam, że po pierwsze trzeba sobie przypomnieć film, a po drugie kolejny serial który kradnie mi czas. Fajnie się to ogląda więc czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 5
piotrek1989

chcą zrobić z serialu prison break 5/10 można obejrzeć ale siedzenia nie urywa

ocenił(a) serial na 6
foktartek

Jak można oceniać serial po zaledwie 5-ciu, 6-ciu odcinkach? Akcja się jeszcze do końca nie rozwinęła, a Ty już zakładasz, że to będzie Prison Break (swoją drogą ciekawy serial)

ocenił(a) serial na 5
lau15

Słabo się starają fabuła się nie trzyma książkowej wersji , gdyby tak było nie mogli by wrócić do stanów gdyż wykiwali FBI i braciszek ( z pomocą władz) uciekł z więzienia. Może gdyby rozwijali bardziej wątki spraw którymi się zajmuję bohater byłby ciekawszy. Zobaczymy jak się dalej rozwinie może zrobi się ciekawszy

ocenił(a) serial na 6
foktartek

Racja, nieścisłości oczywiście są (tak, czytałem książkę i widziałem film). Mogło być tak, że dogadali się z FBI, Porgramem Ochrony Świadków. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones