PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626536}

Firma

The Firm
7,2 1 462
oceny
7,2 10 1 1462
Firma
powrót do forum serialu Firma

kozak

ocenił(a) serial na 9

serial zrobił na mnie duże wrażenie, obejrzałem pierwsze 6 odc. i naprawdę daje radę, polecam

ocenił(a) serial na 9
jantar10

całkowicie się zgadam, serial jest na prawdę dobry, dużo akcji i ciekawych wątków!

ocenił(a) serial na 10
jantar10

popieram. obejrzałem 8 odcinków i chce wiecej :D

ocenił(a) serial na 6
jantar10

True. Książka była dobra, film średni. Serial jest bardzo fajny, szczerze polecam!

ocenił(a) serial na 8
jantar10

świetny serial! czy ktoś wie ile odcinków ma mieć ten sezon? 22?

jarko88

Nie przywiązujcie się, serial został anulowany...

Nowmat

Link?

Szejku

hat ak.pl/news/19299/Kto_bliski_anulowania_Sprawdzcie_ranking/ (spacja)
W tabelce widnieje jako Canceled.
Gdzieś jeszcze o tym czytałem na zagranicznym portalu ale nie chce mi się tego szukać...

Nowmat

A może po prosty był zaplanowany jako jeden sezon, jako całość?

Szejku

Wątpię, to nie kablówka żeby robić mini serial a poza tym bardzo słabe wyniki osiąga...
Pewnie z tego też względu przenieśli to na niedziele żeby nie miał konkurencji.

ocenił(a) serial na 9
Nowmat

Szkoda, że oglądalność fatalna no ale mam y przynajmniej pewność, że zamkną historię a nie będą urywać.

Nowmat

A co, kablówka może, a AXN nie?

I daj linka gdziejest ta słaba oglądalność.

Szejku

Myślałem że jest to produkcja tylko NBC a oni rzadko robią seriale jedno sezonowe z góry...
http://ha tak.pl/aktualnosci/seriale/18954/Rekordowa_ogladalnosc_Perso n_of_Interest_i_TBBT/ (spacja)
Jest to oglądalność z 3 lutego, ostatni raz w czwartek był emitowany.
http://ha tak.pl/aktualnosci/seriale/19110/CBS_nadal_najlepsze_w_czwar tek/ (spacja)
Dwa tygodnie później NBC wolało dać powtórkę Grimm które miało tylko 1 mln mniej, tydzień wcześniej dali powtórkę The Voice 3 mln.
Więc nie dziwi mnie że nie będzie drugiego sezonu ale jak ktoś już wyżej pisał pierwszy sezon to zamknięta historia.
Firmę przenieśli na sobotę pewnie żeby nie miał dużej konkurencji, na hataku nie dają rankingów z soboty.
Na zagranicznych portalach sobie znajdziesz jak będziesz chciał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones