PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626536}

Firma

The Firm
7,2 1 461
ocen
7,2 10 1 1461
Firma
powrót do forum serialu Firma

SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy moze mi ktos powiedziec dlaczego ostatni odcinek byl taki fatalny?
Bez zakonczenia, urwany w polowie, kompletnie bez sensu.
To znaczy z sensem jak mialby byc drugi sezon, ale nie bedzie...

Taki fantastyczny serial i tu taki zonk na koniec:/

ocenił(a) serial na 9
Opiumalfa

Znów świetny serial dołączył do grona innych niedocenionych i został zdjęty tak jak FlashForward albo uciety jak The Event. Strasznie nie podoba mi się to, że twórcy nie szanują naszego czasu i praktycznie zostawiają nas z ucietym wątkiem, a ja znowu żałuję że straciłem swój czas...

kubek09

Ja się trochę dziwę twórcom serialu, bo skoro już ok 10 odcinka wiedzieli, że nie będzie zamówienia na 2 sezon, to po kiego tak zakończyli pierwszy?!? Nawet jeśli mieli już nakręcone to przecież można było tak przerobić co by to miało jakieś zakończenie:(

ocenił(a) serial na 7
andrzej_2007

Trochę to dziwne, że tak zakończyli serial, jakby można do niego wrócić. Jednakże, jak chyba wiadomo, do kręcenia seriali się nie wraca. Mogli to zrobić inaczej.
A sam serial, na początku, trochę mnie nużył, ale później wciągnął i szkoda, że go ściągnęli :((((

kubek09

Ja osobiście winą obarczałbym stacje emitującą serial. Jeżeli podchodzili by poważnie do swoich odbiorców, przy takim zakończeniu sezonu powinni zdecydować się na jeszcze jeden sezon tyle, że krótszy 11 może nawet 6 odcinków (bo chyba tyle wystarczyło by do satysfakcjonującego zakończenia serialu). A tak zostałem z 3 już niedokończonym serialem po The Event i Terra Nova :/

Opiumalfa

Aż nie chce się wierzyć. Właśnie skończyłem pierwszy sezon, chciałem sprawdzić w internecie kiedy pojawi się drugi, a tu piszecie że serial zakończony.
Jeżeli rzeczywiście już koło 10 odcinka zapadła decyzja o anulowaniu to się nie dziwię, bo serial w tamtym czasie miał duży przestój. Gdy ruszyła akcja z Noble Insurance to zaczęło się dziać. A 5 czy 6 odcinków z rodziną Morolto były świetne i naprawdę bym chętnie obejrzał dalszy rozwój sprawy Patricka oraz włosko-rosyjskiej wojny.

Jeżeli rzeczywiście wiedzieli, że serial nie dostał 2 sezonu już przy 10 odcinku to mogli odpuścić te kilka odcinków z Morolto family i skończyć sezon na pokonaniu Noble Insurance. Wszyscy by byli zadowoleni. Może i by zostawili wątek Joey'a, którego dwa, trzy razy w sezonie pokazali wcześniej, ale byłby o wiele mniejszy niedosyt niż teraz.

xSzefo

Swieta racja!

ocenił(a) serial na 9
Opiumalfa

Podzielam wasze zdanie, że zakończenie jest bez sensu. Byłoby świetne, gdyby był drugi sezon, w którym McDeerowie wybierają po czyjej staną stronie. Czy to już pewne na 10000000% , że drugiego sezonu nie będzie? Może producenci zostawili otwarte drzwi do nakręcenia następnego sezonu, jak nie teraz to np za rok.

ocenił(a) serial na 9
arbuz90

Fatalnie. Może jednak coś będzie? W końcu "Unforgetable" też dostał cancela na jednej stacji, a druga zdecydowała go wykupić.

zorija

Ostatni odcinek to ten w którym McDeere ucieka na dachu ?? Cos w stylu z początku pierwszego odcinka??

ocenił(a) serial na 9
ogi210

Tak.

ocenił(a) serial na 9
zorija

myślicie że nic z tego aby powstał 2 sezon?

ocenił(a) serial na 9
agahub37

Chyba nic:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones