PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835970}
7,5 69
ocen
7,5 10 1 69
Filmweb Offline 2019
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2019

Niemożliwe, żeby się nic nie wydarzyło :)

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Same nudy ;)

Oro

No nie wierze. :D jakieś densy czy inne dzikie harce... Nic a nic?

Lucynica

Jaki tu spokój... ;)

KUNIQ

Ja tam słyszałam, że większość się cieszyła, że mnie nie ma (a było to akurat określone wulgaryzmami).
Wniosek: nie pojawię się już na Offie. ;)

julCia69

O proszę. A skąd takie info? Chociaż z wiarygodnego źródełka? Ja niczego takiego nie słyszałem.

KUNIQ

Już nieważne skąd. Najważniejsze, że coś takiego się pojawiło i dotarło do mnie.
Dziwne, że nie ma jeszcze uwzględnione w ciekawostkach "Ku radości większości stałych bywalców nie pojawiła się ta stara rura. Wszyscy odetchnęli z ulgą i mają nadzieję, że w kolejnych latach jej również nie będzie". :)

julCia69

nie ma tak łatwo, sama napisz ;)

promil77

Dowiedziałam się, że nie mam uprawnień na dodawanie tutaj materiałów właśnie z uwagi, że mnie było. Ktoś inny musi to zrobić.

julCia69

faktycznie to bardzo interesujące skoro nie możesz dodawać, ale możesz je sprawdzać (a może i dopisywać w cudzej kontrze) ;-)

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Co było na OFFie, zostaje na OFFie. Tym razem ciekawostek nie będzie :D

Beeshop

Ja wciąż dodaje i biszop wszystko odrzuca...

ocenił(a) serial na 10
promil77

Aj, jednej nie złapałem i przeszła...

ocenił(a) serial na 10
Mims

Ale jak on nie znalazł toalety z ukrytą wódką? To akurat nie było takie trudne. Tajne przejście też było. Potem dopiero było trudniej, jak się wyszło z drugiej strony przejścia.

ocenił(a) serial na 10
_Garret_Reza_

no to już wiadomo, kto go ubiegł;)

Lucynica

W tym roku nic, ale za rok, jak przyjedzie Dariusz TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO!

magda_line

Na nic tak nie czekam :)

magda_line

Wszyscy czekają na DARIUSZA! :D

KUNIQ

napisz jakąś ciekawostkę o nim!

promil77

To za rok. Jak przyjedzie i zatańczy niczym Tarzan ;)

ocenił(a) serial na 7
Lucynica

Najbardziej podoba mi się w ciekawostkach ta o facecie wychodzącym pod koniec piątkowego seansu przepisana z mojego komentarza pod materiałem video. Przepisana nie przez mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones