Feria: Najciemniejsze światło
powrót do forum 1 sezonu

Miałam nadzieję

ocenił(a) serial na 5

Szczerze mówiąc początek był dość obiecujący. Podobał mi się wątek z Dektą.
Jednakże wciąż liczyłam, że będzie lepiej. Naprawdę serial miał bardzo duży potencjał, ale go w żaden sposób nie wykorzystał.
Wydawałoby się, że to że policja zgarnęła członków sekty, że w końcu film, w którym straż będzie coś robić, rozbije to jakoś, a wyszedł klops. Najlepsze były powroty i ucieczki Sophii, taki brak konsekwentności, jakby ktoś wyciął część scenariusza między pewnymi momentami.
A ten koniec? Co to w ogóle ma być. Wyjście Ummy było tak naprawdę chwilowe, liczyłam na większe rozwinięcie, coś ciekawego. Szczególnie po tym co się działo w szpitalu, no można było to jakoś ciekawej rozwinąć i zakończyć.
Porucznik umierał, więc Dekta nie mogła się do niego zbliżyć. Już można było pomyśleć, że jest kluczem, że może walczyć z istotami, ale BUM sorki nie ma przejścia kopalnia się zawaliła, koniec. Sophia niby nie chce, niby chce, że aż ciężko się połapać.
Naprawdę ta fabuła miała potencjał, ale koniec końców, to nie ten serial, za którym będę tęsknić i czekać na kontynuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones