PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006163}

Feria: Najciemniejsze światło

Feria: La luz más oscura
5,1 1 119
ocen
5,1 10 1 1119
Feria: Najciemniejsze światło
powrót do forum serialu Feria: Najciemniejsze światło

Można obejrzeć, ale nie ma szału. Sztampa, słabe cgi, głupiutka fabuła jak w wiekszosci horrorów, ale nie jest to tak tragiczne by nie chciało się obejrzeć całego sezonu. A jak ktoś lubi oglądać atrakcyjne, nagie kobiety to tutaj ma je prawie w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 6
MartaLubomirska

Może nie w każdym odcinku, ale faktycznie dawno tyle nagich cycków nie widziałem.

Cgi przyzwoite, najgorzej że ta sekta taka słaba była, z niewiadomych powodów prawilni ludzie jak ten ojciec i policjant (Marcus), zatajają prawdę przed tym śledczym, a jak już ktoś coś opowiada to w taki najbardziej oszołomowy sposób, żeby tylko im nikt nie uwierzył, przez co jest zdecydowanie za dużo odcinków.

Do tego bezsensowny motyw z tymi demonami, co mogą wyjść do naszego świata, kiedy tylko chcą, ale z jakiegoś powodu do przedostatniego odcinka z tym czeka ten jeleń...

RipRoy

Jeleń wychodzi, gdy policjant strzela do siebie. Potem zabija doktora by do siebie wrócić...nie tak od tak wchodzą, a za każdym razem potrzebna jest ofiara. Zaś jeleń nie na potrzeby poświęcać uwagi ludziom, zaś goryla trzeba wywołać, bo jest samotnym królem.

MartaLubomirska

Obejrzałem tylko 1 odcinek, bo mnie nie wciągnęło, ale skoro są tam cycki, to może jednak wrócę.
Zachęciłeś mnie na nowo.

suszyMie

:D Stary przecież tam cycki są od pierwszego odcinka :D

MartaLubomirska

Fascynują mnie kobiety, które irytuje widok kobiecego ciała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones