Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 8 Fear the Walking Dead Sezon 8, Odcinek 12
Odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

The Road Ahead

6,2 107
ocen
6,2 10 1 107
Fear the Walking Dead
powrót do forum s8e12

Wreszcie koniec!

ocenił(a) serial na 6

Wreszcie te popłuczyny po tym serialu dobiegły końca :D ostatnie 2 odcinki oczywiście to mielizna z głupimi zagrywkami scenarzystów, słabymi dialogami i niczym zaskakującym, żadnego zaryzykowania scenariuszowego,  żadnych emocji, nic! Troy to dosłownie był jeden wielki fanservice xD ludzie lubili go, więc wskrzesili go i sprowadzili  na te kilka odcinków, żeby przyciągnął kilka osób do tych ostatnich odcinków i przy okazji załatał im miejsce na jakiegoś antagonistę, po czym zabili go po raz drugi w nijaki, nudny sposób, kiedy już im nie był potrzebny, bo koniec serialu, genialne pisarstwo! Mogę dać jedynie 2 plusy, jeden za cameo Alicii, dobrze wiedzieć że nie zabili jej poza ekranem, bo bardzo lubię jej postać, choć było widać że Alycia Debnam Carey nie bardzo chciała tam być, czego się absolutnie nie dziwię. No i największy...........za ponowne połączenie Daniela z jego kociakiem :D najlepsza scena w tym wszystkim.

Rrouge

No akurat sposób uśmiercania postaci w tej serii było chyba głupie w każdym sezonie..

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Tylko sporo postaci zostało przy życiu, główni scenarzyści z The Walking Dead mogą ich wykorzystać do Spin-Off'ów został Dwight, Shery, Strand, Daniel, wiec się nie zdziwię jaki ich zobaczymy jeszcze na ekranach w jakieś historii o Neganie czy Rick'u, tym bardziej Dwightego można się spodziewać z powrotem i Mrogana... Z Alicia to juz sam nie wiem co tam się wydarzyło, jakim cudem ona miał z powrotem rękę? Czy Madison dostała jakiegoś haluna :D

ocenił(a) serial na 6
ambrose123

Jej jedna ręka to proteza, było widać że nawet kolor dłoni się różni i że jest sztuczna :D po prostu zastąpiła tamto zwykłą protezą ramienia. Daniela bym również bardzo chętnie jeszcze zobaczył, bo to postać z potencjałem na więcej z lepszym scenariuszem.

Rrouge

Ej, a gdzie obejrzeliście sezon 8 bo u mnie na amazonie ciągle jest niedostępny

xmso

Vider, e-kino

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Siemka lubię Twoje wypowiedzi. Podobnie mam z tym serialem i tak w miarę jak na 8 sezon było całkiem znośnie w 12 odcinku. Mam tylko małe pytanie jak przy piwku. Czy Twoim zdaniem Dwight wraz z żoną bo zapewne przejmą Azyl zostaną odwiedzeni przez Negana i Maggie w ich serialu? Nieźle kombo dwóch par, bo Maggie wyraźnie jest obsesyjnie zakochana w nim.

ocenił(a) serial na 8
batesmotel27

Mam wrażenie że dojdzie do tej konfrontacji w jakimś spin offie, Negan nie wie że Dwight powrócił do sanktuarium i członkowie Alexandrii za pewnie też nic nie wiedzą, mam wrażenie że o nich będzie osobna historia i o reszcie ekipy z Alexandrii... Zauważmy że gościa nie było tam od 7 lat lub dłużej, może powrócić nawet w serialu o Darylu... Poza tym wątek Dwighta nie bez powodu kończy się w Sanktuarium więc coś tu zalatuje że dostaniemy jakiś wątek z Dwightem na 100%

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

A co się stało z tą kobietą co kręciła filmy kamerą? Żyje gdzieś , czy ją uśmiercili? Jej wóz bojowy przetrwał ...

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

W 7 sezonie zakończyli jej wątek, Althea "Al" z tego co pamiętam postanowiła pójść w własną drogę z swoją partnerką - Isabelle, to była ta pilotka helikoptera z organizacji CRM. Zniszczyła kamerę na końcu i zostawiła wóz, próbując znaleźć razem coś nowego. Więc dostała jako tako szczęśliwe zakończenie i gdzieś tam żyje prawdopodobnie.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Dziękuje, teraz coś sobie przypominam. Podobnie Morgan, gdzieś tam się włóczy. Aż dziw ,że nie dołączyli go do wojny z Troyem.

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

Morgana gdzieś wcisną na 100% jeszcze bo przecież jego tułaczka to niekończąca się opowieść. Mogę się założyć że w spin-offie z Rickiem i Michonne się w jakimś momencie pojawi.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

O Morganie nic nie wiadomo, ale o Al czy jak ona ma to jest info że ma wrócić właśnie w spin offie o Ricku :) nie zdziwię się jak inni też się tam pojawia później, bo większość wątków z Fear nie zostało wyjaśnione nie bez powodu tak zrobili... Za pewnie w innych produkcjach ich wykorzystają, Daniel czy Strand na bank mogą wrócić Alicia i Madison też... Ale dalej nie mogę wybaczyć tego że zabili Troya chciałoby się widzieć jego konfrontacje z Rickiem czy Neganem albo Darylem.

ocenił(a) serial na 5
ambrose123

Ten Troy to już dawno powinien nie żyć. Można stworzyć nowego kolesia :)

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Toryt fajna postać tylko zniszczona jak pogniotła gazeta... Jak mozna takiego typa podobnego do Negana zniszczyć? Wystarczyło zostawić typa przy życiu a został by wykorzystany w innych częściach.. ale cóż swoje zrobił ważne że Alicia przeżyła to oznacza że wie jak przeżyć to zakażenie pieprzone, co oznacza że CRM będzie jej szukać :) więc ją zobaczymy w głównym uniwersum... Boże cie panie dużo nie muszę pisać w uniwersum dostaniemy Terry O'Quinn od Zagubieni! to jest dopiero sztos i to będzie główny szef CRM! Dostaniemy takie sztosy że masakra wystarczy czekać po nowym roku czekają nas aż 3 nowe sezony Daryl Dixon, Dead City,
THE WALKING DEAD: THE ONES WHO LIVE.

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Są już informacje że ma zaliczyć powrót w serialu o Ricku :) więc kozacko się zapowiada bo tam będzie występować ten główny aktor ze Zagubieni ogólnie szykuje się mocna obsada już nie mogę się doczekać lutego.

ocenił(a) serial na 5
ambrose123

Ach , ten Morgan - niezniszczalny niezatapialny...

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

W końcu od 1 sezonu nie da go zniszczyć jak Ricka :D Ale po tym co widzę na zagranicznych stronach sami go ludzie chcą i go pewnie dostaną może w lepszej wersji a nie jako pipkę :D Ja czekam na Dwighta! Coś czuje że się z Darylem z wąchają! dlatego w Fear The Walking Dead nie uśmiercili postaci... albo z Neganem chociaż bym wolał z Darylem jak krzyczał że ma go zabić s ostatnich odcinkach FTWD... a się okaże że go jeszcze uratuje... To będzie wtedy sztos.

ocenił(a) serial na 5
ambrose123

Ogólnie , zarówno w finale TWD jak i FTWD nikt istotny nie zginął. To duży minus obu finałów.

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Minusy duży ale za pewnie będą chcieli ich wykorzystać w nowych spin offach.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

W całym serialu podobała mi się chyba tylko 1 połowa 6 sezonu. Resztę ciężko było oglądać.

Rrouge

Alicia wróciła i to z idealnie zrobionymi włosami :D i też odniosłem wrażenie, że trochę gra na siłę. mimo, ze generalnie nie przepadam za "niezabijalnymi" postaciami to nawet się ucieszyłem, że jednak żyje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones