PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 515
ocen
8,2 10 1 74515
8,4 27
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

4 sezon- daje rade?

ocenił(a) serial na 7

Bez spoilerow.

ocenił(a) serial na 9
aronn

Jak dla mnie, nie. Nie mój klimat. Chociaż może będę jeszcze oglądać i się przełamie ale wątpię.

ocenił(a) serial na 7
KhyraVolain

A cos wiecej?

ocenił(a) serial na 9
aronn

Warto obejrzeć dla grubego z Gomorry. Jego postać jest karykaturalna, ale jednocześnie groźna i nieprzewidywalna. Zdecydowanie wybija się z obsady. Zresztą ze swoim pomagierem (klasyczny stonowany cyngiel) tworzą dobry duet, napędzający całą krwawą wojnę, która dopiero na dobre się zacznie.

ocenił(a) serial na 7
stringer_bell

O,gruby z Gomorry nawet jest!A zarys fabuly jaki jest?

użytkownik usunięty
aronn

Powiem tak 1-wszy odcinek mnie rozczarowal wynudzil ale, że to Fargo mówie daje szanse i teraz juz jest bomba mistrzostwo swiata a pielegniarka rządzi w serialu :)))) ogladaj

ocenił(a) serial na 7

Ok,na razie trzeci nadrabiam.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Szczerze sezon jest średni. Kris Rock jako szef mafii w ogóle nie pasuje do tego bardzo dziwny kontrast między murzynami którzy są wygadani, spokojni wykształceni a włochami którzy zachowują się jak karykatury gangsterów. Genny z Gomory niby spoko do 6 odcinka gdzie tak po prostu wtf. Ogólnie irytujące wciskanie gadek o niewolnictwie itp.

ocenił(a) serial na 9
peruniec

Niestety mam takie same wrażenia. Początek był obiecujący, bo w końcu lata 50, mafia itd. no to przecie niemal samograj, a tymczasem zostaje to głównie sprowadzane do kolejnej bardzo dziś modnej narracji o uciemiężonych Czarnych. Włosi są przedstawieni w groteskowy sposób (jak na Fargo przystało), czego wisienką na torcie jest do porzygu karykaturalny Gennaro, są wewnętrznie podzieleni, natomiast gang Cannona jest przedstawiony z pełną powagą, jako ci inteligentniejsi, rozsądniejsi, ci sugestywnie "dobrzy", plus praktycznie każdy monolog wypowiadany przez ich przedstawicieli, to gadka o rasizmie z jakim się zmagają - co jakoś w przypadku Makaroniarzy nie jest tak silnie akcentowane.

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Ja serial i tak oglądam, bo szczerze wszystko oprócz czarnej mafii jest ok. Na plus Timothy Olifant i wątek z tymi lesbijkami bandytkami (outlaw)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones