Euforia (2019)
Euforia: Sezon 2 Euforia Sezon 2, Odcinek 5
Odcinek Euforia (2019)

Stand Still Like the Hummingbird

9,1 1 449
ocen
9,1 10 1 1449
Euforia
powrót do forum s2e5

Wow ten odcinek to arcydzieło. Gra aktorska Zendayi powala po raz kolejny udowadniając, że jest mega utalentowaną „artystką''. Mega prawdziwie pokazali osobę, która jest uzależniona od narkotyków, nic nie ukrywając czy niepotrzebnie słodząc(jak inne seriale o nastolatkach). Inne postacie też na mega plus. O muzyce do tego serialu już chyba nie muszę wspominać. Labrinth włożył w to multum godzin w studiu, żeby oddawało ducha tych odcinków(IMO najlepszy soundtrack w historii seriali)

ocenił(a) serial na 9
Mlody_Igor

Właśnie jestem po seansie 5-go odcinka. Oj było dobrze, złapałam się kilkukrotnie na tym, jak sama ze sobą aprobowałam grę aktorską Zendayi, uważam, że jako Rue odwaliła kawał dobrej roboty, jej rola się wyróżnia i zostaje na długo w pamięci. Natomiast to czekanie wykańcza. Z drugiej strony, daje ochłonąć i zdobyć nowe refleksje, więc oby tylko kolejne odcinki dostarczyły nam równie tyle emocji.

Mlody_Igor

Moim zdaniem to był najlepszy odcinek do do tej pory. Zendaya przeszła samą siebie. Genialna z niej aktorka. Ciekawa jestem jak ją reżyser przygotowywał do tego odcinka i czy jest to punkt kulminacyjny tego sezonu. Jak się na nią patrzy to widać, że jest dosłownie w piekle. Napięcie i ból wylewają się z ekranu. Poza tym, cholera ta scena z pościgiem to majstersztyk.

Mlody_Igor

Ja też uważam, że to najlepszy odcinek dotychczas. Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej Zendayi, tutaj znowu pokazała na co ją stać. Nawet nie wiem kiedy mi zleciał ten odcinek, jestem pod ogromnym wrażeniem

ocenił(a) serial na 8
Mlody_Igor

Tak jak dotychczas ten sezon średnio mi się podobał i nie ukrywam, że czasami mi się przysypiało. Tak ten odcinek oglądałam z zapartym tchem. Najlepszy odcinek jak do tej pory.

Mlody_Igor

Ale dlaczego "artystką" w cudzym słowie?

Mlody_Igor

choć każdy ćpun niszczy sobie życie na własne życzenie bo nikt nikogo nie zmusza do ćpania a potem takie gnidy są utrzymywane z naszych podatków w zakładach zamkniętych jak i pedofile czy mordercy w wiezięniach

Mlody_Igor

cały serial jest fenomenalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones