Euforia (2019)
Euforia: Sezon 2 Euforia Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Euforia (2019)

Trying to Get to Heaven Before They Close the Door

59m
8,2 1 245
ocen
8,2 10 1 1245
Euforia
powrót do forum s2e1

Fezco!!

ocenił(a) serial na 9

W końcu więcej uwagi dla jednego z najbardziej intrygujących bohaterów serialu ! :)

ocenił(a) serial na 10
mooczek

SPOILER ALERT!


Pierwszy sezon bym jakieś dwieście lat temu, czy ktoś może przybliżyć czemu Nate dostał od niego w papę? Pamietam, że były jakieś zniesnacki między nimi i chyba miał pretensje jak traktuje Rue, ale czy było coś konkretnego? Jakby ktoś mógł przybliżyć..

ocenił(a) serial na 9
MiLusSia

Przede wszystkim dlatego, że podkablował policji, że Fez handluje dragami w domu :P Ale złożyło się na to również pare innych kwestii... między innymi wpływ Nate'a na relacje Rue/Jules - Fez bardzo troszczy się o Rue. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
mooczek

Dokładnie tak, w końcu mogliśmy poznać jego historię.
A ten dysonans między uroczym Fez'em na kanapie, a tym co potem zrobił z Nate'em mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 7
Arranz

Bardzo satysfakcjonujące zakończenie odcinka, wreszcie Nate'a spotkało to, co powinno!

ocenił(a) serial na 9
mooczek

wspomnienie z Popielnikiem mnie bardzo wzruszyło <3

ocenił(a) serial na 10
mooczek

Fez to moja ulubiona postać w tej serii. Podoba mi się jego enigmatyczność i flegma lol, a historia z babcią i rewizją z soundtrackiem Gerry Rafferty "Right down the line" to mistrzostwo świata. 1 odcinek 2 serii to obok historii Maddy najlepszy odcinek jak dotąd.

ocenił(a) serial na 8
mooczek

ten odcinek byl potezny i zarazem mega zabawny. Ukazanie tej gangsterki to majstersztyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones