Euforia (2019)
Euforia: Sezon 1 Euforia sezon 1, odcinek 1
odcinek Euforia (2019)

Pilot

53m
7,7 1 746
ocen
7,7 10 1 1746
Euforia
powrót do forum s1e1

generalnie luknąłem sobie na ten serial bo kiedyś znajoy mi go polecił ale trochę zraziłem się po tym jak są tu przedstawiane nastolatki. Są pokazane bardzo sereotypowo. Ja rozumiem że mają być to czarne charaktery opowieści ale jak co 2 minuty widzę że nie mówią o niczym nnym jak o ruchaniu i narkotykach to się zastanawiam czy jakiejś bajki nie oglądam, takiej moralizatorskiej w której jak na tacy jest podawane ,,oni są ci źli'' ale oprócz tego muszę bardzo pochwalić pracę kamery. Prawdziwy profesjonalizm.
szczególnie ruch kamery (przed pokazaniem tytułu serialu) przejście z życia codziennego do zażywania narkotyków a także bardzo zmysłowe nawiązanie do filmu ,,Incepcja'' bardzo sensownie wplecione w fabułę. Według mnie też ciekawie zapowiada się postać głównej bohaterki oraz jej wątek homoseksualny. Nie ukrywając pochodzę z konserwatywnego środowiska ale według mnie tego typu wątki mogą być bardzo fajne jeżeli nie są one wpychane na siłę, a z tego co widzę ten wątek jest ważny elementem fabuły i jest on bardzo dobrze zarysowany od samego początku i szczerze kibicuję głównym bohaterkom. zapraszam do dyskusji.

Jean_Martun

Dziś takie są nastolatki na całym świecie to nie średniowiecze.szczegolnie teraz gdy narkotyki łatwo dostępne a aborcja legalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones