PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810751}

Euforia

Euphoria
7,9 75 323
oceny
7,9 10 1 75323
7,8 24
oceny krytyków
Euforia
powrót do forum serialu Euforia

Kwestie niezrozumiałe

ocenił(a) serial na 9

1. Dlaczego Nate zaczął pisać z Jules? Zemsta za ojca? Dla mnie trochę przesadzone, kilka miesięcy pisania tak naprawdę po nic? (zaczynając nie wiedział, że będzie mógł ją wykorzystać we własnej obronie)
2. O co chodzi z tym teledyskiem na końcu finałowego odcinka?

Serial ogółem super się ogląda, ale to nagromadzenie wątków sprawia, że finał jest zbyt dynamiczny i ciężki w rozumieniu. Rozumiem, że chcieli zmieścić się w 8 odcinkach, ale 13 zdecydowanie pasowałoby lepiej.

ocenił(a) serial na 10
Wiksj

Przenośnia taka, doskonałe podkreślenie finału, no i bardziej MUSICAL, teledysk to migające zmontowane obrazki...

ocenił(a) serial na 8
pawgep77

Podobnie zakończyli 1 sezon Skins, moim zdaniem idealnie pasowało do całej formuły serialu. A i tak powstanie 2 sezon.

ocenił(a) serial na 9
pawgep77

To teraz trzeba czekać na 2 sezon, finałowa scena była zaskoczeniem pewnie dlatego, że czekałam do ostaniej minuty na wyjaśnienie kilku ważnych kwestii a nagle widzę śpiewającą Rue.

ocenił(a) serial na 10
Wiksj

Trzeba brać też pod uwagę, że Rue czyli Zendaya, to wschodząca gwiazda popu w Stanach i pewnie Jej menadżerowie maczali palce w tym, żeby sobie zaśpiewała, Ona zaczynała jak Jej poprzedniczki z klubu Disneya, Britney Spears, Christina Aguilera i Justin Timberlake.

Wiksj

Jeśli chodzi o pytanie nr 1, to moim zdaniem chodziło raczej o strach przed tym, że Jules pogrąży całą rodzinę Nate'a. Chłopak obejrzał płytę ze spotkania ojca z Jules i być może obawiał się, że ona to wykorzysta. Postanowił nawiązać z nią kontakt, by wyciągnąć od niej nagie zdjęcia i używać ich jako formy szantażu, by ją uciszyć. Myślę, że zmuszenie jej do złożenia fałszywych zeznań wyszło tak po prostu, wykorzystał ją, bo taka sytuacja zaistniała, a on dzięki niej mógł się wymigać. Taki splot wydarzeń.

Co do finału mam podobne odczucia. Czekałam z niecierpliwością, a zawiodłam się, zbyt dużo skrótów, przebłysków, szczerze, mało co zozumiałam :/

ocenił(a) serial na 9
noeemi83

Faktycznie nie brałam tego pod uwagę, ale ma to sens. Wielkie dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones