PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783796}

El marginal. Syndykat zbrodni

El marginal
7,5 283
oceny
7,5 10 1 283
El marginal. Syndykat zbrodni
powrót do forum serialu El marginal. Syndykat zbrodni

Grzeszy tym, czym wiele podobnych produkcji - uproszczeniami zeby fabuła sie kręciła. Mam uwierzyć, że w argentyńskich wiezieniach kryminaliści wychodzą i wracają kiedy chcą, na ulicach nie ma kamer, które w realnym świecie są zamontowane na każdym rogu. Skorumpowanym naczelnikiem nikt sie nie interesuje choć wszyscy wiedzą o jego postawie. Do paki można wnosic co sie tylko chce, ogromne ilości dragów, sprzętu, dosłownie wszystkiego i bez mrugnięcia okiem to przechodzi.
Ale nie chce powiedziec, że serial jest zły wrecz przeciwnie w porównaniu do ogromnej liczby gniotów w tv jest wart poswiecenia mu uwagi.
Ja mam moze przechył - każdy serial porównuje do GOT i fabularnie kazdy wychodzi mi na tym tle słabo

ocenił(a) serial na 6
Stefekburczymucha

Dodałbym że warto go obejrzeć dla celnie obsadzonych niektórych ról - obaj bracia Borgues to małe majstersztyki i co ciekawe obaj dają sie lubić zarówno Boski (psychopata-kryptogej o wrażliwej duszy(!) szukający powiernika) jak i Mario abrutal i stary lowelas który jednak jest fer i zawsze wspiera swoich ludzi a po śmierci brata zawsze pamięta o rodzinie, bardzo kocha żone mimo że regularnie ją zdradza ze strażniczką) no i wreszcie fantastycznie zagrana wyrazista postać naczelnika.
Główny aktor to porażka, jest nudny i mało wyrazisty na tle postaci pozornie drugoplanowych. Ale partnerująca mu sliczna Martina Gusman to wisienka na torcie (choć nie chodzi mi tu o jej grę aktorską).

Stefekburczymucha

Takie rzeczy dzieją się w Europie, a co tu mówić o Ameryce Południowej.

ocenił(a) serial na 8
Gasza1910

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 6
Stefekburczymucha

I tylko niezły - 6/10!!!

ocenił(a) serial na 5
Stefekburczymucha

Jedna ważna rzecz, to nie jest serial dokumentalny.

ocenił(a) serial na 9
Stefekburczymucha

Tak, takie rzeczy dzieja sie w Argentynie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones