PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833760}

El Dragón: Powrót wojownika

El dragón
7,3 488
ocen
7,3 10 1 488
El Dragón: Powrót wojownika
powrót do forum serialu El Dragón: Powrót wojownika

Taka telenowela z elementami nazwijmy to "gangsterskimi". Zamysł i może fajny, ale wykonanie tragiczne. Gra aktorska kołkowata, dialogi marne. No i styl telenoweli - milion przebłysków z przeszłości. Ocenę podciągają atrakcyjne panie :)

mefisto.diabel

Zgadzam się. Bardzo płytki serial. Bardziej oglądam dla języka niż akcji.

mefisto.diabel

Oglądałam w swoim życiu ze 40 telenowel. Każda kończyła się ślubem i szczęściem głównych bohaterów. Jeśli to jest telenowela, to ja muszę napisać do Netflixa, że mi ostatni odcinek z jakiegoś innego serialu zapodali, bo nie dość, że ślubu nie było, to jeszcze główną bohaterkę mi zabili, no szok... Typowe dla Polaków szufladkowanie wszystkiego. Bo jak hiszpańskie i jeszcze produkowane przez Televise to na pewno telenowela. No i Seba w roli głównej, a on przecież tylko w telkach się pokazywał do tej pory.

kgsd

Słabe zakończenie

gosiaczek113_filmweb

To jest Twoim zdaniem telenowela????

ocenił(a) serial na 6
sopot1311

Ja też się nie zgadzam, że to telenowela, bo ten serial jest trudniejszy w odbiorze, bardziej ambitny, miłość jest na którymś tam planie, ale jednak ma elementy telenowel typu wątek miłosny (moim zdaniem zupełnie niepotrzebny), naiwny scenariusz, czasem następuje deus ex machina :| Uwielbiam Cinthię Clitbo, bo jest świetną aktorką, Rulli niestety nieciekawie wypadł, Roberto Mateos (pamiętam go z Cudu Miłości) też ciekawie zagrał swoją postać, tak od serca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones