PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795385}

El Chapo

7,6 9 949
ocen
7,6 10 1 9949
El Chapo
powrót do forum serialu El Chapo

Już miałem porzucić ten serial, gdyż po seansie z trzecim sezonem narcosa, El Chapo wydał mi się kinem klasy B. Nic bardziej mylnego - im dalej tym lepiej. Bez kitu polecam.

ocenił(a) serial na 7
Kropa94

Jestem na ósmym. Niby nie jest zły, niby się rozwija, ale to produkcja o trzy klasy niżej niż Narcos. Akcja płynie w dosłownym tego słowa znaczeniu, za dużo ujęć w zwolnionym tempie, za dużo retrospekcji, całość trochę mdła.

ocenił(a) serial na 9
Kropa94

Drugi sezon rozpoczął sie z większym rozmachem.

Michael_van_Grand

to serial bardzo dobry ale wg standardów pd amerykańskich, aktorzy nie grają oni tylko odgrywają. jeszcze lepiej to widać po filmach np sensacyjnych czy horrorach. one wszystkie są w tej latynoskiej manierze. oni po prostu tacy są!

ocenił(a) serial na 7
Kropa94

Jest dokładnie tak jak kolega pisze im dalej w las tym więcej drzew . Serial się rozkręca jak kula śniegowa naprawdę a przy tym główny bohater nie jest sympatycznym antybohaterem jak Walt czy Pablo wychodzi z niego takie zło że nie jeden główny villain danego serialu wymięka. Po prostu mamy tutaj do czynienia z potworem jako głównym bohaterem

mordarg

Pierwszy i drugi odcinek pokazuje go jako takiego chłopca który to na siłę próbuje się wykazać i o dziwo wszystko mu wychodzi, z każdej beznadziejnej sytuacji wychodzi zwycięsko, razi mnie to. Obejrzałam Narcos i narkos meksyk i el chapo mnie najmniej wciąga do tej pory.

Yennzmorza

...chłopca, który na siłę próbuje się wykazać...

Yennzmorza

Filmweb naprawcie te błędy, bo zaraz oszaleje.

ocenił(a) serial na 6
Yennzmorza

No im dalej w 1 sez tym bardziej jest zagoniony jak zwierzyna ale twardy z niego skurczybyk trzeba przyznać chodzi mi jak już w więzieniu siedzi,szacun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones