PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36673}

Ekstradycja 3

7,0 9 662
oceny
7,0 10 1 9662
Ekstradycja 3
powrót do forum serialu Ekstradycja 3

Wspaniała. O ile sama III część serialu nie była tak dobra jak poprzednie to ten utwór to ogień:
http://www.youtube.com/watch?v=HkgGK4yOKV0

ocenił(a) serial na 7
Niebieskooka_3

Oj tam zarówno 3 seria jak i utwór były ogniem w porównaniu z gównem jakie się aktualnie wylewa z polskiej telewizji ; )

mordarg

W sumie z ostatnich kryminalnych seriali to GLina i Pitbull to były zajebiste seriale, później był dobry serial na TVN - Odwróceni i w zasadzie później nic ciekawewgo nie było a zapomniałbym o Fali zbrodni na polsacie, ale to już bardzo dawno było. Mogliby nakręcić coś konkretnego w końcu.

ocenił(a) serial na 7
Andrzejek324

Wataha - naprawdę dobry nowy polski oryginalny serial produkcji HBO ( z tymże nie o psach a o strażnikach grnicznych ) . No i jeszcze podobno Krew z Krwi daje radę ale tego sam potwierdzić nie mogę

ocenił(a) serial na 6
Niebieskooka_3

Serio? Wg mnie muzyka to jedna z rzeczy które się popsuły w porównaniu z poprzednimi częściami.

ocenił(a) serial na 5
Niebieskooka_3

Ta piosenka to dramat, zwłaszcza jak się wsłuchać w tekst. Jakieś teksty o wciąganiu działki, "krew wilka jest zimna" - WTF?

ocenił(a) serial na 8
adamcpdst

Też za bardzo nie lubię tej piosenki , ale chyba nie za bardzo wsłuchałeś się ,bo z tą ''krwią zimną jak u wilka'' chodzi o zabójstwo człowieka z premedytacją ''ginie z mojej ręki kolejna niewinna osoba'' , tak jak zwierze morduje swoją ofiarę.

ocenił(a) serial na 5
SebastianNiestudent

Ja wiem o co chodzi. Mój zarzut dotyczy tego, że to jest zrymowane na poziomie Lecha Rocha Pawlaka.

ocenił(a) serial na 8
Niebieskooka_3

Nie no, to był najgorszy element serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones