Echo (2024)
2024 Echo 2024, Odcinek 5
Odcinek Echo (2024)

Maya

35m
5,2 391
ocen
5,2 10 1 391
Echo
powrót do forum 5 odcinka

Co to niby ma być?

ocenił(a) serial na 3

Wszechogarniająca nuda, brak napięcia, przewidywalność i przeokrutnie słaba aktorka na pierwszym na pierwszym planie. No zlitujcie się w tym Marvelu.

Od ogłoszenia serialu słychać było głosy, że postać taka jak Echo nie zasługuje na swój serial. I mimo, że nie byłem jednym z tych głosów, tak teraz z całym przekonaniem muszę im zawtórować.

Maya jest beznadziejną bohaterką. Ni to empatyczne, ni to sympatyczne, ni to wzbudzające jakiekolwiek emocje. Jej motywacje są dosyć sztampowe. Najpierw twierdzi iż w końcu "nadszedł czas na królową" półświatka i naraża całą swoją rodzinę na niebezpieczeństwo. Następnie zaś przechodzi przemianę i stwierdza, że będzie strażniczką swoich ludzi. Emmy czy inne Złote Globy normalnie się należą za scenariusz.

Szkoda mi w tym wszystkim Vincenta, bo widać że chłop bardzo chce grać tego Kingpina. Tylko, że niestety oznacza to też granie w czymś takim.

A no i Marvel oficjalnie wprowadził Netflixowe wersje postaci do swojego canonu. To taka ciekawostka

ocenił(a) serial na 10
BlakJoint

Jesteś mizoginem i zakompleksionym intzelem. Bolą cię silne, odważne i niezależne kobiety. Wracaj do swojej piwnicy u matki w domu.

PPS

Brawo za okazanie się kukoldem, pokaż ten komentarz może złapiesz za cycka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Kobiety szanuje i uwielbiam, feministek i ich podnóżków nie.

ocenił(a) serial na 10
RyszardzWronek92

Przyznaj się, że głosujesz na Wiplera i chciałbyś odebrać kobietom ich prawa.

PPS

Ja jestem za tym, żeby to Tobie odebrać - prawo zabierania głosu.

PPS

Dałem się strollowac, dobry jesteś. :D

ocenił(a) serial na 10
RyszardzWronek92

Dziękuję.

ocenił(a) serial na 8
RyszardzWronek92

Mam dla ciebie złe nowiny, feministki są kobietami, czy ci się to podoba czy nie. Nie każda kobieta musi zgadzać się na twoją wizję "kobiecości" :P A PPS to kiepski troll, tak więc musisz mieć mentalność podnóżka i inklinacje kukolda, skoro się na to nabierasz i walisz takie żenujące teksty. Uderz w stół, a nożyce się odezwą XD Słodkiego miłego życia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
RyszardzWronek92

Uuu... serio? Ale wiesz, że właśnie się ośmieszyłeś? Myślisz, że objawiłeś światu swoją "męskość"? XD Widzę, że główeczka pełna strachu nie tylko przed feminizmem, ale i LGBT... To w zasadzie smutne. Wygląda na to, że żaden z ciebie Czysty Czesio, ale mały incelek ratlerek. Dorośnij, bo cię żadna "juleczką" nie przygarnie i twoją przyjaciółką na wieki pozostanie Renia Rączkowska... Współczuję, maluchu. Narciarz XD

Ilza_filmweb

Ale się zesrałaś julka, kto cie skrzywdził? Mokebe? :) Idź się puszczać bo tylko tyle ci zostało :D 

ocenił(a) serial na 8
RyszardzWronek92

Oj, brudne myśli w tej główeczce XD No już, już, maluszku. Wszystko będzie dobrze. I na twoim podwórku zaświeci słoneczko. Chyba że jednak nie... Incelkom ratlerkom zawsze wiatr w oczy :) Załóż pampersa i śpij, bo tylko tyle ci pozostało XD

Ilza_filmweb

Urojenia samic nie znają granic, trzymaj się lewicowa mordeczko

ocenił(a) serial na 8
RyszardzWronek92

Samców urojenia przechodzą granice myślenia. Trzymaj się, prawicowy maluszku, zmień majty i dalej śnij o Mokebe :)

RyszardzWronek92

Je**bie od ciebie spermą zakompleksiony kleksie, ty to paluszkiem w życiu żadnej kobiety nie tknąłeś, to kompleksy taki incelek będzie miał, trzymaj się prawicowy odmóżdżony debilu, chwytaj za krzyżyk Rysiu i ruszaj walczyć o WoLnE mEdIa :)

ocenił(a) serial na 10
KennyDeath

W końcu lewa flanka uruchomiła ciężkozbrojne białorycerstwo. Jesteśmy uratowani.

PPS

xDˣᴰ

PPS

Stanął w obronie samicy, może złapie za cycka.

KennyDeath

Ale z ciebie rycerz, stanąłeś w obronie lewicowej samicy z nadwagą i zaburzeniami, może da ci pomacać tłuszczyk nieudaczniku :)

RyszardzWronek92

Dziękuję bardzo, ale zrezygnuję :) ja w przeciwieństwie do ciebie nie myślę o ruchaniu 24h i nie patrzę na kobietę przez pryzmat "huehue CyCkI", niezbyt mnie też ranią twierdzenia, zakompleksionego samczyka alfa, który kontaktu z kobietą nigdy nie będzie miał żadnego ;D jedynie to możesz mieć z swoim lojalnym gronem samców, ze strajku o WolNe MeDiA, po tym jak już wybronicie Kamińskiego i Wąsika.

KennyDeath

Szczekasz w internecie bo w realnym życiu jesteś zwykłym szczurem, mam zasadnicze pytanie, dlaczego wrzucasz jakieś polityczne gówno? Niech w końcu ktoś was zbombarduje profilaktycznie, będzie spokój na jakiś czas.

ocenił(a) serial na 10
KennyDeath

Prawdziwy białorycerz - bez skazy i zmazy.

ocenił(a) serial na 10
Ilza_filmweb

Jeszcze nikt nie udowodnił tego, że feministka jest kobietą.

ocenił(a) serial na 8
PPS

#cytatywielkichludzi #korwin Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
Ilza_filmweb

Korwin Krul.

ocenił(a) serial na 10
Ilza_filmweb

Wypraszam sobie "kiepskiego trolla". Jakby nie było, to dwa skalpy zdjąłem.

ocenił(a) serial na 8
PPS

No dobra, niech będzie, że łopatologia stosowana też się liczy XD

ocenił(a) serial na 10
Ilza_filmweb

Pokaż tera swoje trollolo.

ocenił(a) serial na 8
PPS

Och, ja? Ależ ja jestem tylko niewinną leliją, która czyta między płatkami innych kwiatuszków ;) Dobranoc ;)

RyszardzWronek92

Prędzej simpem, bo żeby być kukoldem, to najpierw trzeba mieć jakąś kobitkę "na własność":D

ocenił(a) serial na 10
Nabongodonozor

Diabeł tkwi w szczegółach.

Nabongodonozor

Urojenia samic nie mają granic, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
PPS

Obraziłeś kobietę tym komentarzem. Jego mamę. Kto tu jest mizoginem? Spójrz w lustro - tam jest najwięcej z mizoginii i wszechobecnej głupoty, którą się zdołałeś odznaczyć.

ocenił(a) serial na 10
wiesiekpuchacki

Przyznaj się, że mi zazdrościsz bo wspierałem Marsze Kobiet.

ocenił(a) serial na 2
PPS

10/10 XDD

ocenił(a) serial na 4
PPS

najgorszy trolling jaki widziałem na tej stronie, mógłbyś się bardziej postarać

ocenił(a) serial na 10
KonradXK

Mógłbym i owszem.

PPS

XDDDD

ocenił(a) serial na 3
BlakJoint

Niestety strasznie nudny serial i nijaka bohaterka, nawet powrót Fiska nic tu nie dał. I oczywiście jak zwykle zwiastuny zapowiadały dużo Fiska, a pojawił się w zasadzie na dwóch odcinkach. Ogólnie dziwnie się oglądało ten serial, zakończenie też dziwne. Strata czasu na oglądanie tego czegoś. Nic nie wnosi do Marvela, mogłoby go nie być i nikt by nie zauważył.

sentinel_17

Ze względu na cudownego "Daredevila" interesuje mnie tu tylko wątek Fisca. Czy ktoś może streścić, czy coś ważnego u tej postaci się wydarzyło?

ocenił(a) serial na 3
Stokrotka5300

Nic... jedna scena bitki w pierwszym odcinku. Żadnego pociągnięcia postaci.

ocenił(a) serial na 3
Stokrotka5300

W zasadzie to pod koniec sezonu jest jedna scena gdzie myśli zostać burmistrzem Nowego Yorku, a tak poza tym to nic

ocenił(a) serial na 4
BlakJoint

Zgadza się. Słabizna.

ocenił(a) serial na 3
BlakJoint

Nie wiem jak ktoś czytając ten mierny scenariusz stwierdził że będzie z tego dobry serial.

ocenił(a) serial na 1
BlakJoint

Bardzo się zgadzam z twoja opinią. Aktorka grająca tytułowa rolę jest tragiczna. Emocji zero . I w jej grze i w scenariuszu. Umiera jej matka lecimy dalej umiera ojciec... No ojej .mamy to w dupie bo ona wygląda jakby miała to w dupie.
Odpuszczam po jednym odcinku bo szkoda życia na takie gnioty

BlakJoint

Ze względu na cudownego "Daredevila" interesuje mnie tu tylko wątek Fisca. Czy ktoś może streścić, czy coś ważnego u tej postaci się wydarzyło?

ocenił(a) serial na 3
Stokrotka5300

Postanowił zostać burmistrzem Nowego Jorku.

ocenił(a) serial na 3
Stokrotka5300

Totalnie nic się nie zadziało w tym serialu, szkoda czasu na oglądanie. Sam jestem fanem Fiska z DD i czekam na dalsze seriale z nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones