PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93025}

Drew Carey Show

The Drew Carey Show
7,2 5 635
ocen
7,2 10 1 5635
7,5 4
oceny krytyków
Drew Carey Show
powrót do forum serialu Drew Carey Show

Moze by tak sie zebrac i niech kazdy pusci maila do dzialu kontaktu z widzami, aby wznowili emisje od pierwszej serii. Ogladalem ten serial od samego poczatku i chetnie jeszcze raz bym go obejrzal!! Wierze ze sporo bylo by chetnych osob, ktore chcialoby obejrzec to jeszcze raz jak i tych ktorzy mieli okazje ogladac tylko ostatnie serie. Przyznac rowniez musze ze tlumaczenie od 1 do 8 sezonu bylo rewelacyjne, bywalo wielokrotnie lepsze niz dowcip w oryginale. Zatem chetnych prosze aby pomolestowac troche TVN mailami. :) Ponizej podaje adres :)

http://www.tvn.pl/kontakt.html

smilebox

Słuchaj ! Na whoseline .pl.forum/index.php (bez spacji) znajdziesz na dole offtop a w nim temat !!!PISZEMY LIST DO TELEWIZJI!!! , w sumie to jest program whose line is it anyway , ale ja (administrator listu) dołącze do niego Drew Carey Show i Gren Screen Show (prowadzony właśnie przez Drew Carey'go tak samo ja Whose Line) osobiście proszę abyś przyłączył się do nas i spróbował współdziałać z nam,i (a propos: poznasz fajnych ludzi) , ja wysyłam list nie tylko do TVN'u , ale też do Polsatu , TVN Siedem (na tym kanale był kiedyś emitowany ten serial , ale tylko 2 sezony z 9 ) itp. Więc jeśli chcesz to proszę przyłącz się do nas (to nie jest spam tylko proźba , takim ludziom jak TadekDDZ , czy Adis91 mógłbyś podziękowwać ponieważ oni tłumaczą sezony z whose line , możliwe że zaczną też z Drew Crey Show ) jeśli chcesz ze mną pogadać na forum whose line , to jestem jako Zebra ;)
P.S. Pamiętaj to nie jest Spam !

ocenił(a) serial na 10
acf_anna

Ja już podpisywałam się pod petycją ;) Gdybym wiedziała że Drew Carey Show leciał w TVN Siedem te dwa lata temu to na pewno bym oglądała, ale cóż nie wiedziałam. Jestem przekonana że gdyby tylko whose line weszło do TV to zdobyłoby ogromną popularność, już teraz bez żadnych reklam ma wielu fanów.

ocenił(a) serial na 10
acf_anna

co z petycja dalej się dziej?

ocenił(a) serial na 10
smilebox

Czy to jest w ogóle możliwe,żeby telewizja puściła znów bądź co bądź stary serial??
Jak tak,to prosze...Napiszcie tutaj, że znów nadają DCS.
Jestem pewna, że wiele osób będzie go oglądało ;]

ocenił(a) serial na 10
ann_rsf

Raczej mowa tu o innym show w którym występuje Drew - Whose Line is it Anyway ?, (polecam)
jeżeli znasz już serial możesz podpisać się pod petycją o jego polską wersję :]

ocenił(a) serial na 10
Lovly

ups zapomniałam umieścić linku do petycji ... -.-
http://www.petycje.pl/petycja/3461/polska_wersja_programu_whose_line_is_it_anywa y?.html

Lovly

Kocham wliia, podpisywalam sie i takie tam, ale wg mnie to juz nie wypali;/ W sumie to ma ponad 10 lat, było popularne w usa, uk a polska tego jednak nie przejęła, czemu miałaby to zrobić po tylu latach?

ocenił(a) serial na 10
Fanitha

Chociażby dlatego, że obecnie w PL jest o wiele więcej fanów WLIIA :)
ps. trzeba mieć nadzieję

ocenił(a) serial na 10
smilebox

Nawet jeśli powstałąby polska wersja WLIIA to kto by w niej występował....

ocenił(a) serial na 10
ann_rsf

Górski, Żurek, Kałamaga, Halama ... a na prowadzącego np. Mann ? Nawet podobny do Drew :D
Zapraszam na forum Whose line, na nim właśnie dyskutujemy na m.in. na takie tematy ( http://www.whoseline.pl/forum/index.php )

ann_rsf

Polska wersja WLIIA? Kpicie chyba.. :) Nie ma takiego drugiego jak Colin i Ryan, a sam prowadzący <333 Love Drew... Tęsknię za tym serialem ;(

ocenił(a) serial na 10
Kopciurek

Przecież wiadomo, że nie znajdziemy nikogo tak utalentowanego jak np. Ryana, jednak ja uważam to za dobry pomysł, bo widać w niektórych skeczach, że polskie kabarety mają potencjał do improwizacji.

ocenił(a) serial na 10
Lovly

Na TVN 7 raczej bym nie liczył. DCS wyemitowali już 2 razy i to pewnie dla nich wystarczająca ilość. Na waszym miejscu z całej siły naciskałbym Comedy Central która z pewnością powinna byc chętna do wyemitowania DCS. Emitują już starszy serial Diabli nadali z 1998, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby pokusili sie o Drew Carey Show. Dla bezpieczeństwa powinni wykupić sezony 1-8 od TVN'u gdzie tłumaczenie było po prostu genialne kto wie czy nie lepsze od oryginału. Sezon 9 powinni przetłumaczyć jeszcze raz bo tłumaczenie dla TVN7 było gorzej niż tragiczne(sam sezon kręcony już był na siłę)

ocenił(a) serial na 8
Replo

Comedy Central powinno zdecydowanie wyemitować ten serial. Dla mnie najlepszy serial komediowy. A tłumaczenie tvnu bezbłędne, a do tego głos lektora idealnie pasował :P

ann_rsf

powstała polska wersja WLIIA, nazywa się "I kto to mówi": http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-satyryczne/i-kto-to-mowi
oczywiście nie umywa się do oryginału. Bałtroczyk to nie Drew Carey, a Jachimek i Tremiszewski nie zastąpią Ryana Stilesa i Colina Mochrie. ale nie jest tak źle, jak na polski humor ;)

smilebox

najgorsze jest to, że gdyby wyświetlili go na cc to nie miałabym dostępu, gdyż mam tylko publiczne kanały:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones