Dr House
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7 Spojlery

ocenił(a) serial na 10

Witam!
Miałabym wielką prośbę do widzów Dr'a House'a :) Mógłby ktoś mi streścić sezon siódmy?

ocenił(a) serial na 9
aPosing

hmm... jest Huddy i nie ma Huddy i House wjezdza w dom Cuddy :) to by było na tyle streszczenia :)

użytkownik usunięty
aPosing

radzę ci zobaczyć, niektórych rzeczy nie idzie opowiedzieć tylko trzeba zobaczyć. Związek House - Cuddy czy zerwanie za sprawą Cuddy nie idzie opowiedzieć tylko np warto w tej scenie zauważyć błagający ton Grega, jego wzrok itp. Są ważne momenty które zostaną zepsute przez opis ... tak sądzę. Sezonu oceniać jako całości nie będę bo to temat do dyskusji. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

Nie wątpię w to, że trudno jest cokolwiek opisać.. Niestety moje próby przebrnięcia przez sezon numer 7 za każdym razem kończyły się fiaskiem.. Prosiłam o streszczenie sezonu 7 , bo postanowiłam się spróbować z ostatnim (ósmym) sezonem. Co by nie było trochę z tym serialem przeżyłam.. :)

ocenił(a) serial na 10
aPosing

SPOILER!!! Cały sezon w pigulce!!! Związek z Cuddy który się kończy się chyba w 17 odcinku, wybór nowej kobiety za 13-tke, pada na stażystke Master. Jej karjera sie kończy po tym jak wraca 13-tka, wychodzi z więzienia. House się żeni (lipny slub dla zielonej karty). Taub bedzie miał dzieci i to dwoje z żoną i pielegniarką. I na koniec wjazd do domu Caddy i ucieczka za granice. To chyba najważniejsze zdarzenia!!! Jesli chcesz szczególy to radze zobaczyc sezon!!!

ocenił(a) serial na 10
rafib1975

Nie wierzę w to, że w temacie zrobiłam taki błąd..

Dziękuje ślicznie! Widziałam kilka odcinków, w tym między innymi ten w którym wróciła 13. Nie mogę znieść klimatu tego sezonu, dlatego odpuściłam.. Co się w efekcie stało z Master?? Taub ładnie zamoczył widze.. :D Ślub też widziałam, nawet jego żonę grała Polka ;P .

Dziękować , Dziękować, Dziękować ;)

ocenił(a) serial na 10
aPosing

To prawie cały sezon widziałaś, to zostało chyba ci 6-7 odcinków, Masters wylatuje 1-2 odcinki po powrocie 13-tki dostaje propozycje stażu od Housa ale po przypadku sama odchodzi, juz nie pamietam motywacji. Taub dostaje w przed ostatnim odcinku wiadmosc od pielegniarki a w ostatnim od żony. Podobno w s08 ma to jakos pogodzic ale nie wiem jak (to tylko plotka)

ocenił(a) serial na 10
rafib1975

Obejrzałam raptem 4 odcinki, ale jakoś trafiałam na te w których się dużo działo ;)

ocenił(a) serial na 10
aPosing

Jak dla mnie ten sezon jest ciekawy i warto go zobaczyc w całosci mimo że sporo osób go krytykuje!

ocenił(a) serial na 10
rafib1975

Dla mnie po prostu jest mocno sztuczny i naciągany, w Gregu nie ma już tej "iskry" która była w pierwszych sezonach.

ocenił(a) serial na 10
aPosing

Iskry tkzwanej juz od kilku a nawet sporo odcinków juz nie ma ale jak chcesz zobaczyc finałowy (jak podaja media) sezon warto zobaczyc siódmy sezon ja ci nakreśliłem mniej-wiecej ten sezon a tu chodzi o szczegóły jak zresztą w kazdym wczesniejszym, masz czas zobacz s07 POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones