Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 1 Dr House Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Dr House (2004-2012)

Metoda sokratejska

The Socratic Method 44m
8,9 3 603
oceny
8,9 10 1 3603
Dr House
powrót do forum s1e6

Hej;) Mam wielka prośbę do osób które widziały ten odcinek (leciał w poniedziałek na AXN). Było w nim o kobiecie której syn zapisywał wszystko co powiedzieli mu lekarze o zdrowiu matki. Oglądałam do momentu jak opieka społeczna zabrała chłopaka, była reklama i mi sie przysnęło do końca odcinka;/ Czy ktoś mógłby mi streścić dość dokładnie co działo sie potem?;) :> ?
Z góry wielkie dzięki;*

ocenił(a) serial na 10
madzialenaa_90

witam...:) okazało się że to matka wezwała opiekę społeczną i nie była wariatką tylko cierpiała na chorobę Wilsona. I na końcu oczywiście wyzdrowiała i była normalna mamusią he he he...:)

ocenił(a) serial na 9
kozlosiaaa

naprawde wyzdrowiala? przy windzie na koncu odcinka house rozmawial z wilsonem i wyszlo na to,ze ona nie miala tej choroby. house postanowil celowo błędną diagnozę, by ona mogla nadal byc matką dla tego dzieciaka.

ocenił(a) serial na 10
BinBin

Nie mogła nie mieć choroby Wilsona, bo pokazana była obręcz wokół źrenicy, a poza tym leczenie poskutkowało. Jednak dalej się zastanawiam, dlaczego House na końcu powiedział, że pacjentka choruje na schizofrenie.

ocenił(a) serial na 8
madzialenaa_90

Wielkie dzięki;) ;* <za krótki> <za krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones